پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۷
استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم دلگان:
مناطق آزاد در استان سیستان وبلوچستان بستر خوب و ویژه ای برای واردات و صادرات است
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مناطق آزاد در استان سیستان وبلوچستان بستر خوب و ویژه ای برای واردات کالا و صادرات محصولات کشورمان به کشورهای همسایه و سایر کشورها در سایر نقاط جهان می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از  دلگان پرس ، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم شهرستان دلگان در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: استان پهناور سیستان وبلوچستان دومین استان در کشور است که دارای دو منطقه آزاد می باشد.

وی افزود: این مناطق آزاد در استان سیستان وبلوچستان بستر خوب و ویژه ای برای واردات کالا و صادرات محصولات کشورمان به کشورهای همسایه و سایر کشورها در سایر نقاط جهان می باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه گفت:  علت اصلی بیکاری در استان سیستان و بلوچستان فقدان زیر ساختهای اجتماعی می باشد که نیاز به یک برنامه ریزی خوب از طرف دولت و با همفکری مردم  را دارد که بحث اشتغالزائی برای جوانان این استان فراهم شود.

علی اوسط هاشمی با اشاره به  دامداری و دامپروری در دلگان گفت: با توجه به وجود بالغ بر۱۲۰۰۰راس شتر در شهرستان دلگان که اگر با برنامه ریزی خوب و منظم پیش برود بسترخوبی برای صادرات دامی و لبنیاتی از این شهرستان به سایر نقاط استان و کشور می شود.

وی تاکید کرد: باید از ظرفیتهای دامداری این شهرستان در جهت پرورش شتر و صادرات بخش دامی و گوشتی در استان سیستان وبلوچستان نهایت استفاده را کرد.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۰۹۰
مرجع : دلگان پرس


ارسال