سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
5
Share/Save/Bookmark
۳
پس از دستگیری یکی از مدیران منطقه آزاد چابهار خبر دستگیری مدیر اتباع شهرستان ایرانشهر ظهر امروز رسانه ای شد.
به گزارش عصرهامون، چندی پیش بود که خبر دستگیری یکی از مدیران ارشد منطقه آزاد چابهار و 4 نفر از عوامل مرتبط به اتهام زمین خواری، ارتشاء واختلاس منتشر شد که گفته می شود یکی از آنها کاندید احتمالی استانداری خراسان جنوبی بوده است.
در این رابطه نیز یک منبع آگاه به خبرنگار ما گفت: شهردار منطقه آزاد چابهار نیز در میان دستگیرشدگان است.
محمد مرزیه در تکمیل جزییات دستگیری پرونده اختلاس و زمین خواری این مدیر دولتی که در ارتباط با آن چهار نفر دیگر هم دستگیر شدند، گفته است: تقریبا حدود دو ماه پیش یکسری اسناد و مدارکی مبنی بر بروز جرایمی از قبیل زمین خواری، اختلاس و تضعیع حقوق بیت المال در منطقه آزاد چابهار به داستانی زاهدان ارسال شد.
وی ادامه داد: بعد از جمع آوری و تحقیقات این اسناد و مدارک را در اختیار اطلاعات سپاه قرار دادیم و پس از آن گزارش جامع و تکمیل تری به دادستانی ارسال شد.
بر اساس این گزارش، اما درست 2 روز پس از انتشار خبر دستگیری 5 عامل مرتبط با منطقه آزاد چابهار توسط سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان امروز نیز خبر دستگیری یک مدیر دولتی دیگر در استان سیستان و بلوچستان منتشر شد.
امروز دادستان زاهدان از دستگیری مدیر اتباع شهرستان ایرانشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه استان خبر داد و گفته است: وی در قبال صدور مجوز برای اتباع بیگانه وجه مطالبه می نموده و پرونده وی در مرحله تحقیقات و در حال پیگیری است.
به گزارش عصرهامون پیش از این دو مدیر دولتی دیگر نیز در ادارات گمرک چابهار و سازمان غله استان سیستان و بلوچستان در سال 94 نیز دستگیر شده بودند.
موج فساد اداری در میان مدیران دولت تدبیر و امید در حالی در سیستان و بلوچستان ظرف چند ماه گذشته رسانه ای می شود که با دستگیری مدیر اتباع شهرستان ایرانشهر تعداد این مدیران از ابتدای سال به 4 نفر رسیده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۲۱۱


ارسال