دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰
زائران پیاده از مرزهای خوزستان تردد کنند
 
مدیر کل دفتر پایانه های مرزی سازمان راهداری گفت: مرزهای خوزستان به امکانات بیشتری تجهیز هستند و به زائران پیاده عتبات عالیات توصیه می کنیم از مرزهای خوزستان تردد کنند.

به گزارش سرویس خبری عصرهامون به نقل از ایلنا،جواد عطرچیان گفت: با بیان اینکه مرزهای منتهی به عراق به صورت 24 ساعته فعال هستند، اظهار کرد: گیت های عبوری در مرزها برای ایام اربعین حسینی افزایش یافته است و تمام امکانات و تجهیزات سازمان راهداری و سایر در نهادهای درگیر در این ایام در حالت آماده باش قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه به زائران پیاده توصیه می کنیم از مرز خوزستان برای سفر به عتبات عالیات استفاده کنند،‌ ادامه داد:‌ امکانات مسیر چذابه و شلمچه برای زائران پیاده مناسب تر است.

 مدیرکل دفتر پایانه‌های مرزی سازمان راهداری ادامه داد: در شهر مهران 350 دستگاه اتوبوس شهری برای جابه جایی زائران از پل زائر تا نقطه صفر مرزی در نظر گرفته شده است که با همکاری شهرداری این تعداد دستگاه اتوبوس به طور مستمر زائران را جابه جا می کند.

عطرچیان درباره ترافیک احتمالی در مرزهای منتهی به عراق گفت: میزان ترافیک به ازدحام جمعیت بستگی دارد البته در مرز ایران تمام اقدامات در راستای روان شدن تردد و ترافیک انسانی در مرز است اما میزان این روانی به سرعت کار مسئولان مرزی عراق هم ارتباط مستقیم دارد.

وی ادامه داد: طبق مذاکرات انجام شده مسئولان مرزی عراق هم تدابیری برای کنترل ترافیک و روانی ترافیک انسانی در مرز اتخاذ کرده اند.

انتهای پیام/2563
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۶۸۶
مرجع : ایلنا


ارسال