سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ,18 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴
امام جمعه دلگان در اجتماع شکوه مقاومت بسیجیان:
تفکر بسیجی در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی گسترش یافته است
 
امام جمعه دلگان گفت: تفکر بسیجی به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی گسترش و راه یافته است.
 به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در اجتماع شکوه مقاومت بسیجیان این شهرستان ضمن تبریک هفته بسیج  اظهار داشت : شجره طیبه بسیج که در سال ۵۸ توسط بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) پایه نهاده شده است هم اکنون به درختی تنومند و پرثمر تبدیل شده است و با تشکیل این نهاد مقدس نظام شکوهمند را برای همیشه بیمه کرده است.

وی افزود: بسیج این نیروی مردمی که از درون و بطن مردم جوشش یافته است ، توانسته در عرصه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، جهادی ، نظامی و سیاسی به موفق های چشمگیری دست پیدا کند.

امام جمعه دلگان ادامه داد: در همه جا این تفکر بسیجی گسترش پیدا کرده و نه تنها در کشورمان بلکه خارج از مرزهای جمهوری اسلامی تفکر بسیجی گسترش و راه یافته است.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری تشریح کرد: بسیجیان با اخلاص به این درجه از بزرگی و کمال رسیده اند که قطعا اگر اخلاص بسیجیان نبود این سرافرازی و سربلندی ها در عرصه های بین المللی و جهانی را بدست نمی آوردیم.

وی در پایان گفت: تنها عاملی و رمز ورازی که باعث قبولی کار و اعمال در کارهای بسیجی و جهادی می شود اخلاص عمل و اینکه فقط برای رضای خدا باشد.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۸۵۵
مرجع : دلگان پرس


ارسال