پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۳
توزیع ۲۵ قطعه پتو بین سیل زدگان بخش ریگ ملک
 
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میرجاوه از توزیع 25 قطعه پتو بین مددجویان سیل زده در بخش ریگ ملک خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ منصور نورا در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میرجاوه، به منظور کمک و دلجویی از مددجویان سیل زده در بخش ریگ ملک، تعداد  25 قطعه پتو را بین آنها توزیع کرد.

وی  افزود:کمیته امداد امام خمینی (ره) وظایفی را در قبال نیازمندان انجام می دهد که با احساس و عواطف دینی سازگاری دارد و فراتر از وظیفه اداری است، بنابراین همه مسئولین در تمامی دستگاه‌های اجرایی باید این نهاد مهم را در راستای دستیابی به اهداف مقدسش یاری رسانند.

وی خاطرنشان کرد: اهدای سبد غذایی و پیگیری موضوع بیمه و پرداخت خسارت مردم از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام گرفته است و بزودی مبالغی به عنوان پرداخت خسارت به حساب مردم سیل زده واریز خواهد شد و از وام مسکن نیزاز طریق بنیاد مسکن برای ساخت منازل محکم و مقاوم در اختیار مردم سیل زده قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: کمک به مردم سیل زده و آسیب دیده این مناطق،  وظیفه کمیته امداد و سایر دستگاه های اجرایی است، چراکه این مردم مرزدار ارادت و علاقه شدیدی به رهبرانقلاب  و نظام جمهوری اسلامی دارند، بنابراین مسئولین نیز خدمت به این مردم شریف را وظیفه خود می دانند و از هیچ تلاشی برای آسایش و آرامش آنها دریغ نخواهند کرد.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۱۸۶


ارسال