جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۴
امام جمعه اهل سنت زرآباد کنارک:
داعشی ها از آب دهن سگ هم نجس تر هستند
 
امام جمعه اهل سنت شهر زرآباد کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: داعشی ها بدلیل همراهی با استکبار جهانی، غارت اموال و کشتار مسلمانان از آب دهن سگ هم نجس تر هستند.
به گزارش عصر هامون، مولوی عبدالملک مهروزهی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امروز شاهد هستم گروه داعش با همراهی القاعده علیه مسلمانان در سرزمین شام به جنگ بر خواسته اند و هیچ رحمی به زن و مرد، کودک و پیرمرد و پیر زن، عاقل و دیوانه، زنان باردار و حتی طفلان شیرخوار نمی کنند و اجساد مسلمانان را تکه تکه کرده و آنها را می سوزانند.
وی با اشاره به تشبیه گروه داعش با خوارج افزود: خوارج به ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب رضی الله عنه راضی نشدند و او را تکفیر و برای جنگ با او خارج گشتند تا اینکه درنماز صبح او را به شهادت رساندند.
وی تصریح کرد: گروه داعش همه حکام مسلمانان را تکفیر می کنند و خون آنها را حلال می دانند و آرزو دارند که همه دول اسلامی ازبین بروند و دول کشورهای غربی بر مسلمانان تسلط داشته باشند.
امام جمعه اهل سنت شهر زرآباد با اشاره به جنسیت گروه سربازان فریب خورده داعش خاطرنشان کرد: بعضی از سربازان داعش از مغرب هستند که در تکفیر غلو می کنند و بعضی هم اهل عراق هستند که افرادی قاتل و غارتگر هستند.
وی افزود: همچنین بعضی ها از این افراد از حزب بعث هستند به طوری که همین جاسوسان و خیانتکاران گروه داعش را به سوی خانه های مردم سوریه می برند تا آنها را به قتل برسانند.
مولوی مهروزهی افزود: مسلمانان نباید فریب گروه تروریستی داعش را بخورند و با آنان همراه شوند.
بخش زرآباد از توابع شهرستان کنارک در جنوب استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی استان هرمزگان واقع شده است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۲۸۱


ارسال