جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۱
هفته خونین جاده های سیستان و بلوچستان/ 20 کشته از ابتدای هفته تاکنون
 
جاده های سیستان و بلوچستان از ابتدای هفته تاکنون شاهد چندین تصادف بود که در پی آن 20 نفر جان خود را از دست دادند.
به گزارش عصرهامون، فریبرز راشدی رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودوری پژو 405 و پژو پارس ، در مسیر زاهدان - زابل پنج نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
رضا عبدی مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان در خصوص این حادثه خونین نیز گفت: پنج نفر در دم کشته و 5 نفر زخمی شدند و حال مصدومان وخیم گزارش شده است.
این مسئول ادامه داد: خودروها پژو 405 و پژو پارس بودند و اجساد برای شناسایی و تعیین هویت و صدور جواز دفن تحویل پزشکی قانونی زابل شده‌اند.
حسن شه بخش معاون اجرایی مرکز فوریت‌های پزشکی زاهدان در خصوص سایر حوادث جاده های استان در گفتگو با یک رسانه گفت: در حادثه تصادف زنجیره‌ای دو روز گذشته در محور خاش-سراوان یک نفر در دم جان‌ باخت و چهار نفر دیگر زخمی شدند.
شه‌بخش همچنین از واژگونی یک خودروی پراید درچند روز گذشته در این محور خبر داد و افزود: 15 آذر نیز بر اثر واژگونی یک خودرو پراید در همین محور‌(خاش-سراوان) دو نفر جان خود را از دست داده و یک نفر نیز زخمی شده است.
این مسئول با بیان اینکه از ابتدای این هفته تا کنون چند تصادف در محورهای «زاهدان-خاش-سراوان» رخ داده است، گفت: در این مدت 15 نفر جان خود را از دست داده‌اند که بیش‌ترین تلفات مربوط به محور زاهدان-خاش بوده است.
مسیر زاهدان- زابل و زاهدان- خاش از پرترددترین جاده های سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۵۲۳


ارسال