يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۶
در بیانیه دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار آمده است؛
مدعیان اسلام و مسلمانی در دوران جاهلیت پیش از اسلام مانده اند
 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در پی حادثه تروریستی اخیر نیکشهر که منجر به شهادت سه مامور نیروی انتظامی شد بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، متن کامل این بیانه به شرح ذیل می باشد؛
بسمه تعالی
"دشمن امنیت ملی ما را هدف گرفته است. امنیت ملی برای یک ملت از همه چیز واجب تر است." مقام معظم رهبری

با توجه به اینکه این استان در سالهای پیاپی مورد هجوم و حمله ی اشرار و تبه کاران مزدور برای ناامن سازی و یا سودجویی از راه هایی مانند ایجاد گروهک های تروریستی، قاچاق کالاهای ممنوعه به کشور و... قرار گرفته است، اینک با خبر شده ایم که سه تن از مامورین انتظامی درستکار و جان برکف این مرز و بوم، مورد هجوم و حمله ی عده ای از اشرار قرار گرفته اند و با دشمنی تمام، ایشان را به شهادت رسانده اند. آیا نباید در این دوران که دوران ثمره ی انقلاب اسلامی است، سربازان در این مرز و بوم امنیت جانی داشته باشند؟
چگونه دم از اسلام و مسلمانی می زنند، عده ای که هنوز در دوران جاهلیت پیش از اسلام مانده اند؟
این جیره خواران و مزدوران سعودی راه به جایی نخواهند برد چراکه هم اکنون شیعه و سنی تلاشی چشم گیر در برابر تفرقه افکنی دشمنان فرصت طلب و تبه کار دارند، اما هم اکنون هم باید بیشتر تلاش کنند که فتنه ها و دشمنی دشمنان خبیث اسلام را خنثی کنند و اجازه ندهند که افرادی وحشی که خود را نیز مسلمان می دانند، برادران دینی خود را شهید کنند؛ آن هم کسانی که فقط و فقط در حال انجام وظیفه خود بودند تا امنیت مردم شریف این استان اعم از شیعه، سنی، فارس، بلوچ و... را تامین کنند.
انجمن اسلامی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، قاطعانه این اعمال وحشیانه و تفرقه افکن را محکوم کرده و بار دیگر به معاندین این ملت و عاملانش در منطقه خاورمیانه گوشزد می کند که شیعه و سنی برادران یکدیگر هستند و تفرقه افکنی دربین آنها محال است و از قوای سه گانه علی الخصوص نیروی انتظامی انتظار دارد تا در این وهله حساس که دشمن سعی دارد با انحراف اسلام عزیز در ما نفوذ کند بیش از پیش در راستای تامین امنیت کشور کوشا باشد.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۹۶۱۵


ارسال