يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ,17 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۴
رئیس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) در گفتگو با دلگان پرس:
بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) سپاه در دلگان برپا می شود
 
رئیس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) گفت: به مناسبت هفته وحدت بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) نیروی زمینی سپاه با نام بیمارستان شهدای وحدت در شهرستان دلگان برپا می شود.
 به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس، دکتر علی مقدمی رئیس بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) کرمان در دلگان به خبرنگار ما گفت: به مناسبت هفته وحدت بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) نیروی زمینی سپاه با نام بیمارستان شهدای وحدت در شهرستان دلگان برپا می شود.

وی افزود: همزمان از ۱۲ ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلامی بنا به نقل اهل سنت در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان به مدت ۷ روز تا سالروز میلاد پیامبر اسلام بنا به نظر اهل تشیع برپا می شود.
متخصص جراحی عمومی بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) نیروی زمینی سپاه با اشاره به خدمات این بیمارستان صحرایی در بخش های مختلف پزشکی، اضافه کرد: این خدمات شامل چشم پزشکی، دندان پزشکی، سونوگرافی، قلب و عروق، رادیولوژی، زنان، آزمایشگاه، ارتدوپدی، اطفال و جراحی عمومی توسط پزشکان و پرسنل بسیجی این بیمارستان به مردم ارائه می شود.
علی مقدمی هدف از برپایی بیمارستان صحرایی در این نقطه از کشور را خدمت رسانی پزشکی رایگان به مردم این منطقه عنوان کرد و افزود: در جهت کمک و تقویت بخش پزشکی و درمانی کشور، تمرین آمادگی در برابر حوادث، افزایش رضایت مردم از بخش سلامت کشور و ارائه خدمات پزشکی به مردمی که از خدمات تخصصی سلامت محروم هستند بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) دایر می شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه خدمات پزشکی به صورت نفر خدمات انجام می شود انتظار داریم که این خدمات روزانه ۴ هزار نفر خدمات پزشکی در بیمارستان صحرایی دلگان انجام شود.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۱۶۱
مرجع : دلگان پرس


ارسال