جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ,3 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۲
جانشين فرمانده سپاه بيت المقدس استان كردستان:
بیش از۲۰ پزشک عمومی و متخصص آماده خدمت به مردم بخش لادیز هستند
 
جانشين فرمانده سپاه بيت المقدس استان كردستان گفت: راه اندازی بیمارستان های صحرایی از اهداف اصلی نیروی زمینی سپاه پاسداران است و بیش از20 پزشک عمومی و متخصص آماده خدمت به مردم این منطقه هستند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز، سردار حمزه فلاح در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما خود را خدمتگزار مردم می دانیم و  وظیفه شرعی خود می دانیم به مردم عزیز مناطق محروم کشور خدمت کنیم، اکنون که این ماموریت برعهده نیروی زمینی سپاه سنندج محول شد، تمام پزشکان متخصص و فوق تخصص سعی دارند تا ما را  در این مهم یاری می رسانند.

وی افزود: خدمت به محرومین از وظایف سپاه پاسداران است، این بیست و سومین بیمارستان صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان است و هدف از این کار، خدمت به مردم مناطقی است که به بیمارستان های تخصصی و پزشکان متخصص دسترسی ندارند و راه اندازی این بیمارستان کمک بزرگی به مردم مناطق محروم است.

وی خاطرنشان کرد:پزشکان و نیروهای متخصص داوطبانه برای خدمت به مردم این منطقه اعزام شدند و این روحیه خدمتگزاری در کل کادر درمانی و خدماتی وجود دارد و امیدواریم مردم در پایان از عملکرد ما راضی باشند.

سردار فلاح بیان کرد: راه اندازی بیمارستان های صحرایی از اهداف اصلی نیروی زمینی سپاه پاسداران است و بیش از20 پزشک عمومی و متخصص آماده خدمت به مردم این منطقه هستند.
انتهای پیام/4382

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۲۲۴


ارسال