پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ,12 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۷
وزیر بهداشت;
بیمارستان‌های صحرایی سپاه بازوی نظام سلامت است
 
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سپاه با برپای بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم و مرزی کمک بزرگی به بخش بهداشت و درمان کشور می کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پاپایا، دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درگفت وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: باعث خوشحالی است که نیروهایی مسلح در زمینه های اجتماعی فعالیت های گسترده ای دارند و به صورت ویژه در حوزه بهداشت و درمان فعالیت های گسترده ای انجام می دهند.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران در هفته وحدت با افتتاح بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم خدمات ارزنده ای برای ملت شریف ایران فراهم کرده و با کادر کامل پزشکی درمانی در منطقه مرزی سرباز با فاصله بیش از 2هزار و 500 کیلومتری از مرکز کشور به بیماران خدمات رایگان پزشکی ارائه می کند.

هاشمی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی در بخش بهداشت و درمان با جمعیتی بیش از 5 میلیونی کمک شایانی به دولت می کنند و علاوه بر درمان بیماران در نقاط مختلف کشور با برپای بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم و مرزی کمک بزرگی به بخش بهداشت و درمان کشور می کنند.

وی با تقدیر از پزشکان و پرستاران بسیجی، اظهار داشت: این عزیزان در هر زمان برای یاری رساندن به ملت ایران حاضر بوده و در حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و مراسمات مذهبی حج و اربعین با تمام قدرت آماده خدمت رسانی بوده هستند و این نشان از وفاداری جامعه پزشکی به نظام و ملت است.
انتهای پیام/4382

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۳۰۸
مرجع : پاپایا


ارسال