سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۸
در سومین روز از برپایی بیمارستان صحرایی:
آمار ویزیت شدگان در بیمارستان صحرایی سپاه در بخش لادیز از مرز ۵ هزار نفر گذشت
 
رییس بیمارستان صحرایی شهید قاضی سنندج گفت: آمار ویزیت شدگان در بیمارستان صحرایی سپاه در بخش لادیز از مرز 5هزار نفر گذشت.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز، سرهنگ پاسدار سید هاشم حسینی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همزمان با هفته وحدت، بیمارستان صحرایی شهید قاضی سنندج در بخش لادیز شهرستان میرجاوه آغاز به کار کرد که در سومین روز از راه اندازی این بیمارستان، 1680 بیمار توسط پزشکان این بیمارستان ویزیت شدند که در مجموع در مدت این سه روز فعالیت بیمارستان صحرایی، 5314 بیمار از خدمات رایگان این بیمارستان صحرایی استفاده کردند.

وی افزود: در سومین روز از فعالیت بیمارستان صحرایی ، تعداد 1680 بیمار توسط پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شدند که از این تعداد 75 نفر از خدمات رادیولوژی، 103 نفر از خدمات آزمایشگاه، 120 نفر دندانپزشکی، 325نفر از خدمات سونوگرافی و 156 نفر نیز از خدمات بخش امدادپزشکی استفاده کردند.

وی خاطرنشان  کرد: همچنینن 14 مورد عمل جراحی در سومین روز راه اندازی بیمارستان انجام گرفت و در مجموع 6304 مورد خدمات به بیماران ارائه شد.

حسینی تاکید کرد: بیست وسومین بیمارستان صحرایی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته وحدت با همکاری یمارستان صحرایی شهید قاضی سنندج از سوم لغایت هشتم دی ماه خدمات متعدد بهداشتی درمانی را به صورت رایگان به مراجعه کنندگان ارائه می کند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۳۳۰


ارسال