جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۵
حاشیه های مراسم بزرگداشت 9 دی در زاهدان:
از بستن ورودی تالار فردوسی به روی مردم تا انتقاد شدید از استاندار سیستان و بلوچستان
 
مراسم محوری بزرگداشت ششمین سالگرد 9 دی در حالی شب گذشته در تالار فردوسی زاهدان برگزار که با حاشیه های همراه بود.
به گزارش عصرهامون، شب گذشته و همزمان با سالروز حماسه 9 دی مهرداد بذرپاش عضو هئیت ریسه مجلس در همایش «فراموش نمی کنیم حماسه 9 دی ماه را» در جمع پرشور مردم زاهدان حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.
همانطور که پیش بینی می شد این همایش با اقبال مردمی مواجه شد، تالار فردوسی حتی جای سوزن انداختن هم نبود، اما گویا قرار نیست جلسات تالار فردوسی زاهدان بدون حاشیه برگزار شود.
بسیاری از شرکت کنندگان هنگامی که به تالار فردوسی زاهدان مراجعه کردند با درب های بسته ورودی این تالار در خیابان دانشگاه زاهدان مواجه شدند که سبب سر درگمی برخی از مراجعه کنندگان شد.
«تصویر ارسالی از مخاطبین عصرهامون»

اما حاشیه اصلی همایش 9 دی امسال بر می گردد به انتقاد شدید یکی از فعالین دانشجویی از استاندار سیستان و بلوچستان وی هنگامی که در جایگاه سخنران حاضر شد به شدت از استاندار و فرماندار زاهدان انتقاد کرد.
این فعال دانشجویی با بیان اینکه امروز سالروز نهم دی است و بدون شک در تاریخ خواهد ماند گفت: در حماسه 9 دی ما دست خدا را دیدیم حماسه 9 دی از جنس آزادسازی خرمشهر بود.
وی با انتقاد از دست پشت پرده در مانع تراشی همایش 9 دی امسال گفت: استانداری و فرمانداری سعی کردند که این جلسه برگزار نشود یا به بدترین شکل ممکن برگزار شود.
این فعال دانشجویی در پایان گفت: تلاش های زیادی برای کمرنگ کردن این مراسم انجام شد اما خداوند یاری کرد و این برنامه در موعد مقرر برگزار شد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۵۶۳


ارسال