دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ,23 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون اجرائی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین اهداف اجرای این سازمان جلوگیری از عرضه مصنوعات طلای قاچاق در سطح بازار و برخورد با واردکنندگان است.
به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی عصر هامون، محمدحسین اشرفی درگفت و گو با دادمردان، اظهار داشت: به منظور پیشگیری و مقابله با عرضه مصنوعات تقلبی و قاچاق طلا در سطح بازار این اداره کل با همکاری اداره استاندارد، کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به اجرای طرح نظارتی در این خصوص اقدام کرده است.
معاون اجرائی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف اجرای این طرح جلوگیری از عرضه مصنوعات طلای قاچاق در سطح بازار و برخورد با واردکنندگان است که در صورت مشاهده تخلف ، متخلفین با برخورد شدید تعزیرات حکومتی روبرو خواهند شد 
وی با بیان اینکه این طرح در چند مرحله برگزار می شود، تصریح کرد: مرحله اول این طرح بمدت یکماه و در سرتاسر استان به اجرا در آمده و طی آن فاکتورهای خرید طلا ارائه  شده از سوی متصدیان واحد های صنفی و همچنین فاکتورهای فروش واحدهای طلا فروشی در جهت بررسی قیمت فروش و یا کم فروشی مورد نظارت قرار خواهد گرفت .
وی با بیان اینکه گشت های مشترک و شعب سیار تعزیرات حکومتی در راستای اثربخشی و موثر بودن برنامه ریزی تشکیل می شوند افزود: تعزیرات حکومتی در مناسبت های مختلف و با توجه به تقاضاهای شهروندان اقدام به برگزاری طرح های ویژه می نماید که اثرات خوبی نیز برجا گذاشته است . 
وی در پایان گفت : این اداره کل آمادگی دریافت شکایات در حوزه های مختلف صلاحیتی خود را از طریق سامانه پیامکی 5000515010 دارد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۰۷۰


ارسال