چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)
دستگیری 2 مبلغ جریان مدعی خروج یمانی
 
یک منبع آگاه امنیتی گفت:این مبلغان مدعی هستند که جانشین، فرزند و نایب امام زمان (عج) احمد اسماعیل معروف به "احمد الحسن" از سال 1378 از بصره عراق خروج کرده که همان سید یمانی موعود است و به دنبال جذب یاران خود است.
به گزارش سرویس حوادث عصر هامون به نقل از ایلام بیدار،با تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی در اطلاعات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام،دو مبلغ جریان مدعی خروج یمانی در شهرستان آبدانان دستگیر شدند.
 
یک منبع آگاه امنیتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام بیدار گفت:این مبلغان مدعی هستند که جانشین، فرزند و نایب امام زمان (عج) احمد اسماعیل گاطع معروف به "احمد الحسن" از سال 1378 از بصره عراق خروج کرده که همان سید یمانی موعود است و به دنبال جذب یاران خود است.
وی اظهار کرد:نحوه ورود مبلغان این جریان انحرافی به ایران و بطور مشخص استانهای مرزی در همسایگی کشور عراق است و پس از عضوگیری  اعضاء را در گروه هایی  سازماندهی و با برگزاری جلسات مخفی افرادی را بعنوان لیدر و مبلغ به شهرهای مختلف اعزام می کنند.
وی ادامه داد:جریان یمانی سوژه های خود را  انتخاب و با گفتگو و استفاده از احادیث جعلی و با توزیع کتاب،جزوه و سی دی طعمه های خود را فریب می دهند.
این منبع اضافه کرد:نیروهای اطلاعات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام پس از شناسایی مبلغان این جریان و با هماهنگی دستگاه قضایی 2 نفر از مبلغان این جریان که غیربومی استان بودند در شهرستان آبدانان دستگیر کرد.
از دستگیرشدگان کتاب و جزوه های تبلیغی جریان یمانی کشف و ضبط گردید.
 
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۲۷۲


ارسال