يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه نیمروز گفت: تنها راه حل مشکلات کشور، چیزی جز اقتصاد مقاومتی نیست و رفع تحریم ها به تنهایی برای حل مشکلات اقتصادی کشور و بهبود معیشت مردم کافی نیست.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، حجت السلام و المسلمین محمد راشکی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: پاسخ مقام معظم رهبری به نامه رئیس جمهور بیانگر نظر رهبری به ماجرای برجام و حاکی از نگرانی ها و توصیه های ایشان به مسئولان اجرایی کشور است.
خطیب نمازجمعه اذعان داشت: مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دقت داشته باشند کسانی که در گذشته وعده داده اند چگونه عمل کرده اند و با وعده دادن به مردم به عنوان روشی برای رای آوردن خود استفاده کردند.
وی افزود: کسانی که رد صلاحیت شده اند باید در مسیر قانونی موضوع را پیگیری کنند هیچ گروهی نباید بدنبال فرستادن افرادی ناصالح به مجلس شورای اسلامی باشند.
امام جمعه نیمروز تصریح کرد: رمز پیروزی در مذاکرات هسته ای و لغو تحریمها با رهنمودها و ارشادات مقام معظم رهبری و دعاهای مردم حاصل شد و مسئولین اگر میخواهند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم برطرف شود باید برنامه ریزی و مدیریت صحیح و قوی داشته باشند و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: رفع تحریم ها به تنهایی برای گشایش در اقتصاد و معیشت مردم کافی نیست همه مسئولین کشور باید تلاش بی وقفه در همه بخش ها در جهت اقتصاد مقاومتی داشته باشند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۳۱۷
مرجع : خبرنیمروز


ارسال