سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
دهانی گفت: دشمنان انقلاب که در سال های پس از شکل گیری انقلاب منافع خود را در خطر دیده‌اند، اختلاف میان طبقات مختلف مردم را در دستور کار قرار داده اند لذا با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص وحدت، دشمن را ناکام گذاشت.
به گزارش عصرهامون، امین دهانی، فعال دانشجویی اهل سنت، در گفت وگو با مطالبه گر، گفت: قرآن کریم، وحدت را نه یک تاکتیک بلکه یک استراتژی معرفی می کند.
وی افزود: وقتی قرآن، وحدت را استراتژی و اختلاف را از گوساله پرستی هم بدتر و زننده تر می داند، پس در تمام مسائل باید مورد توجه باشد.
فعال دانشجویی اهل سنت با تأکید بر لزوم حفظ وحدت در انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمنان انقلاب که در سال های پس از شکل گیری انقلاب منافع خود را در خطر دیده‌اند، اختلاف میان طبقات مختلف مردم را در دستور کار قرار داده اند لذا با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص وحدت، دشمن را ناکام گذاشت.
دهانی با اشاره به نقش علما در تحکیم وحدت اظهار داشت: عمده مردم به دلیل جایگاه دینی و معنوی علما و بزرگان خود از آنان پیروی می کنند لذا تا زمانی که علما در زمینه وحدت کاری نکنند مردم نیز احساس مسئولیت نخواهند کرد.
وی گفت: امروز عدم آگاهی مردم نسبت به وحدت سبب شده تا کوچکترین کوتاهی ها در ادارات و سازمانها به مسئله مذهب ربط داده شود.
دهانی یادآور شد: اگر حوزه های علمیه شیعه و سنی با در کنارهم نشستن به تحقق عملی وحدت بپردازند و این مسائل را به مردم منعکس کنند، اختلافات ناچیز نیز دیده نخواهد شد.
وی با نام بردن از دشمنان جهان اسلام ابراز داشت: امروز آمریکا، انگلیس، صهیونیسم، تمام دوستان آنان که منافع استکبار را در منطقه تأمین می کنند و برخی کشورهای اسلامی که حتی مردم آنان از حکومت خود رضایت ندارند، دشمن اسلام هستند سیاست جمهوری اسلامی نیز تاکنون بر مبنای ظلم ستیزی استوار بوده و همچنان ادامه دارد.
فعال دانشجویی اهل سنت به راه های نفوذ دشمنان اشاره و بیان کرد: تغییر فرهنگ ها مهمترین راه نفوذ دشمن است علاوه بر این، مذاکرات هسته ای و توافق صورت گرفته بنا به فرمایشات رهبری درگاه نفوذ محسوب می شود.
وی تصریح کرد: افرادی که امروز در صحنه انتخابات حاضر می شوند باید مراقب باشند که برای حفظ منافع مادی، ابزار دشمن قرار نگیرند و به استکبار خدمت نکنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۴۹۱


ارسال