شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۵
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تجلی وحدت و یکدلی مردم سیستان و بلوچستان است
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن، تجلی وحدت و یکدلی مردم و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: انقلاب اسلامی سرآغاز حکومت الله بر زمین است و باید روزهای پیروزی انقلاب اسلامی که آثار زیادی همراه با مهربانی و عشق داشت برای نسل امروز بازگو کنیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی  ایران با اهداف و آرمان های متعالی خود، الگویی برای تمام ملت های مظلوم  و مستضعف جهان است و رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی(ره)،  خون شهداء، استقامت و اراده مردم ایران باعث پیروزی و تداوم این انقلاب شد.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران نمونه بارزی از ایستادگی و مقاومت جبهه حق در مقابل باطل است و مردم ایران با ایستادگی در مقابل رژیم پهلوی اثبات کردند که همیشه حق پیروز است.

مولوی ریگیان پور با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، خاطر نشان کرد: دهه فجر و ۲۲بهمن بزرگترین نقطه عطف تاریخ سیاسی ایران و بزرگترین حماسه تاریخ جهان اسلام است، حضور مردم مرزی شهرستان میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به نزدیکی به انتخابات، همه وظیفه داریم حضوری پررنگ تر از گذشته در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشیم.

وی بیان کرد: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن، تجلی وحدت و یکدلی مردم و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است و مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن و سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" به جهان ثابت می کند که ملت ایران هیچ گاه دست از آرمان های خویش بر نخواهد داشت و این شعار همیشگی ملت ایران باقی خواهد ماند.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۰۶۰


ارسال