معاون مسکن حوزه های علمیه سراسر کشور در گفتگو با دلگان پرس خبر داد:

برای اولین بار در سیستان و بلوچستان کلنگ زنی بیش از 50 واحد مسکن برای طلاب حوزه علمیه دلگان

دلگان پرس , 21 بهمن 1394 ساعت 10:56

معاون مسکن حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر کلنگ بیش از پنجاه واحد مسکونی برای طلاب و روحانیون دلگان به زمین زده شد.


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین هادی اکبری معاون مسکن حوزه های علمیه سراسر کشور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی کلنگ بیش از پنجاه واحد مسکونی برای طلاب و روحانیون دلگان در استان سیستان و بلوچستان به زمین زده شد.

وی افزود: این طرح با هدف یکپارچه سازی مسکن روحانیون و طلاب برنامه ریزی شده و برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان که در شهرستان دلگان اجرا می شود.

معاون مسکن حوزه های علمیه سراسر کشور با اشاره به تعهد مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در تأمین مسکن برای طلاب، یادآور شد: مرکز خدمات از سال ۸۱ کار ساخت مسکن طلاب را آغاز کرده و تا کنون چندین مرحله قرعه کشی واگذاری مسکن انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین هادی اکبری با بیان  این که ساخت کار مسکن برای طلاب با مشکلات زیادی همراه است،خاطر نشان کرد: این کار یکی از اقدامات معاونت مسکن حوزه های علمیه کشور که برای طلاب دلگان استان سیستان و بلوچستان انجام می شود.

انتهای پیام/4382


کد مطلب: 82073

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/82073/اولین-بار-سیستان-بلوچستان-کلنگ-زنی-بیش-50-واحد-مسکن-طلاب-حوزه-علمیه-دلگان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/