سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۷
گزارش عصر هامون از حاشیه های اجتماع تاریخی مردم در جشن انقلاب؛
از بازسازی عملیات دستگیری ملوانان آمریکایی تا حضور حیرت انگیز نسل سومی ها و وزیر ارشاد و کاندیدای انتخابات در بین مردم
 
سی و هفتمین بهار انقلاب در حالی در سیستان و بلوچستان گرامی داشته شد که نه تنها خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهرها مملو از دوستداران و پیروان امام، شهدا و رهبری بود بلکه حضور چشمگیر نسل سوم انقلاب در این راهپیمایی حیرت انگیز بود.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، مراسم راهپیمایی یوم الله 22بهمن در سیستان و بلوچستان با حضور مردم و مسولین در حالی باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد که هچون سالهای گذشته حواشی قابل توجه و متفاوتی داشت که بخش هایی از آن را به قلم خبرنگاران عصر هامون می خوانید:

* از همان ساعات آغازین راهپیمایی، خیابان های اطراف میدان آزادی مرکز استان سیستان و بلوچستان مملو از دوستداران و پیروان امام، شهدا و رهبری بود.

*حضور وزیر ارشاد در بین راهپیمایان زاهدانی یکی دیگر از حاشیه های این راهپیمایی عظیم و مردمی بود.

* حضور نسل سوم انقلاب در راهپیمایی امروز چشمگیر و حیرت انگیز بود، از ساعات اولیه راهپیمایی علاوه بر مردان و زنان نسل انقلاب حضور نسل سوم انقلاب چشمگیر و گاه بیشتر از دیگر قشرها بود.
 
* بازسازی عملیات دستگیری ملوانان آمریکایی از دیگر حاشیه های راهپیمایی مراسم امروز بود که باعث شور و شوق در بین جوانان شده بود.

*یکی از نکات قابل توجه این مراسم حضور فعال کاندیدای مجلس شورای اسلامی در بین مردم بود.

 * تنوع ظاهری شرکت کنندگان در این میعادگاه ملی نیز از نکات مورد توجه در این راهپیمایی بود. اقشار مختلف جامعه و به خصوص جوانان برخی متحد الشکل و گاه با ظواهر متفاوت در راهپیمایی شرکت کرده بودند.
 
*کودکان و نوجوانان شهرستان سرباز نیز در حالی‌که بادکنک‌هایی با نوشته‌های پیروزی انقلاب اسلامی در دست داشتند، در کنار پدران و مادران خود در این راهپیمایی باشکوه حضور یافته بودند.

*شماری از نوجوانان که لباس بسیجی شهرستان سرباز بر تن و چفیه بر گردن داشتند ضمن حمل تصاویری از امام راحل، مقام معظم رهبری راهپیمایی امسال 22 بهمن را حال و هوای دیگری بخشیده بودند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۰۷


ارسال