جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹
امام جمعه اهل سنت شهرستان فنوج:
هرچه قدر هم که آمریکا بزک شود مرگ بر آمریکا را فراموش نمی کنیم/ اهل سنت نعمت انقلاب را غنیمت می شمارند
 
مولوی سید علی قریشی گفت: مرگ بر آمریکا شعاری فراموش نشدنی و تثبیت شده در گفتمان انقلابیون جهان است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون؛ امام جمعه اهل سنت شهرستان فنوج در گفت و گو با خبرنگار  سنت نیوز با بیان دشمنی همیشگی ایالات متحده آمریکا بر علیه انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: اساسا آمریکایی و اسرائیلی ها با اسلام ناب محمدی مشکل دارند و به همین جهت با نظام جمهوری مبتنی بر این اسلام هم ساز مخالف کوک می کنند به همین علت هیچگاه دوست انقلاب ایران نخواهند شد.

مولوی سید علی قریشی در ادامه افزود: مرگ بر آمریکا شعاری فراموش نشدنی و تثبیت شده در گفتمان انقلابیون جهان است زیرا چهره آمریکا به واسطه جنایاتش در بین جهانیان مخدوش شده است و با هیچ بزکی زیبا شدنی نیست.

وی با اشاره به برخی زمزمه ها در خصوص حذف شعار مرگ بر آمریکا و ایجاد روابط حسنه با ایالات متحده آمریکا اظهار داشت: آمریکا دشمن دیرینه ملت شریف ایران بوده و خواهد بود؛ متاسفانه عده ای با تصور اینکه چون ما در یک موضوع خاص با آمریکایی ها مذاکره کرده ایم دیگر مرگ بر آمریکا نگوییم قصد تشویش اذهان مسلمانان را دارند؛ بدیهی است که این تصور جهل مطلق سیاسی است.

مولوی قریشی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن یک فریضه الهی در جهت احیای حکومت اسلامی است افزود: ۲۲بهمن سالروز نجات مملکت از دست دست نشانده شیطان و سالروز زنده شدن اسلام است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان فنوج خطاب به جامعه اهل سنت در خصوص راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار داشت: اهل سنت باید این دوران را غنیمت شمرده و ۲۲بهمن را به عنوان شروع یک دوران طلایی پاس بدارند زیرا به برکت پیروزی انقلاب اسلامی بود که مدارس علوم دینی، مساجد و دیگر امکانات مذهبی و غیر مذهبی به اهل سنت اختصاص داده شده است.

 انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۰۹
مرجع : سنت نیوز


ارسال