جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۴
در روز لبخند امام و شهیدان؛
دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان در ۲۲ بهمن جلوه‌ ویژه‌ای را به تصویر کشیدند +تصاویر
 
دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان هم گام با سایر مردم در 22 بهمن ماه با حضور پرشور و نشاط و وحدت‌آمیز خود برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند .

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول، دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان هم گام با سایر مردم در 22 بهمن ماه با حضور پرشور و نشاط و وحدت‌آمیز خود برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند و گام‌های بلندی در مسیر اقتدار کشور برداشتند تا بد خواهان ملت بیش از پیش مایوس شوند.

در زاهدان نیز دانش آموزان و فرهنگیان از میدان آزادی با مشت های گره کرده به سمت مصلی قدس حرکت نمودند   و صلابت و اقتدارشان را به دشمنان و مستکبران نشان دادند.

 

دانش آموزان با حضور خود و با همراه داشتن پوستر های شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و پرچم ایران در راهپیمایی جلوه‌ ویژه‌ای را به تصویر  کشیدند و شعارهایی از قبیل "22 بهمن ماه یوم الله است"،"مرگ بر آمریکا"،"یاد امام خمینی پاینده باد نام شهیدان خدا زنده باد"و"مرگ بر اسرائیل" را سردادند.

برپایی غرفه های متنوع فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی، استقرار ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان، برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر،برپایی نمایشگاه صنایع دستی زندانیان از دیگر برنا مه های امسال در راهپیمایی 22 بهمن در زاهدان بود.

 

در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اجرای سرود 1357 نفری دانش آموزان با عنوان "خمینی ای امام "و "فجر انقلاب" توسط آموزش و پرورش ناحیه یک در محل تجمع برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۲۶


ارسال