سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۳
نمایش انسجام و اقتدار مردم میرجاوه در حماسه ۲۲ بهمن
 
مراسم سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مردم شهرستان میرجاوه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری لادیز،  این راهپیمایی مردمی از ساعت « 9 صبح » امروز  همراه با خروش یکپارچه‌ی مرزداران  فهیم  و انقلابی شهرستان میرجاوه و غریو فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" ، "مرگ بر آل سعود " و " هیهات منا الذله" در پاسخ به استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار آغاز شد.

مرزداران انقلابی شهرستان میرجاوه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب اسلامی، امام خمنی (ره) و شهدای انقلاب تجدید میثاق کردند و با این حضور پرشور، درسی فراموش نشدنی به استکبار جهانی دادند، درسی که در 37 سال گذشته بارها تکرار کرده اند.

 

 

 مردم شیعه و سنی شهرستان میرجاوه با حضور یکپارچه  و منسجم خویش، وحدت و یکدلی خویش زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اثبات رساندند و  سیلی محکمی  بر چهره استکبار جهانی و دشمنان انقلاب زدند و با فریادهای "مرگ برآمریکا" ثابت کردند که لبخندهای متزورانه دشمن هرگز ملت با بصیرت ایران را گمراه نخواهد کرد.

مردم فهیم شهرستان میرجاوه با حضور بی نظیر خود در این راهپیمایی به جهانیان نشان دادند که اگر خود را باور کنند، متحد باشند و بر اشتراکات تکیه کنند، بر هر استکبار و استبدادی غلیه خواهند کرد و  پیشرفت و توسعه از مسیر ایمان، خودباوری، خودکفایی می‌گذرد.

 

 

زن و مرد و پیر و جوان در کنار یکدیگر با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین ضد استکباری با مشت های گره کرده، فریاد " مرگ بر آمریکا " و " مرگ بر اسراییل" سر دادند و نشان دادند که دوستی دشمنان انقلاب را هرگز باور ندارند و همواره حامی راستین انقلاب اسلامی ایران هستند.

 

 

 

 

جلوگیری از نفوذ و دخالت بیگانگان در امور کشور مهمترین موضوع پسابرجام است

 مدیرکل گمرکات سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی کشور عزیزمان به رهبری امام خمینی (ره) در شرایطی رغم خورد که هنوز هم بسیاری از نظریه پردازان شرقی و غربی علیرغم بررسی زوایا و ابعاد مختلف آن نسبت به پیروزی و سرانجام آن در تحیر و سرگردانی هستند. انقلابی که با هوشیاری بصیرت مردم به رهبری امام خمینی (ره) به سرمنزل مقصود رسید.

طاهره هامون نورد با اشاره به جانفشانی های شهدای انقلاب و دفاع مقدس افزود: تداوم و بقای نهضت انقلاب با پاسداری از خون شهدا و گرامی داشت یاد آنان و تحویل این وظیفه به نسل آینده میسر است، دشمنان انقلاب از ابتدای پیروزی انقلاب به دفعات و عناوین مختلف تلاش کردند این ملت صبور را از اهداف، آرمانها و مسیر پیشرفت خود دور سازند .

وی خاطر نشان کرد: تحولات فراگیر جهانی منطقه ای و آشوبها و درگیری های که توطئه گران در میان کشورهای اسلامی به وجود آوردند خود گواه این مسئله است، لذا در این برهه زمانی  اولین نیاز کشور ثبات و آرامش داخلی است.

وی با بیان این مطلب که دستاوردهای هسته ای و موفقیت در موضوع برجام با راهنمایی مقام معظم رهبری میسر شد، تصریح کرد: در مقطع کنونی پسا تحریم و پسا برجام، تنها نکته ای که حائز اهمیت است هوشیاری ملت و جلوگیری از نفوذ و دخالت بیگانگان در امور کشور است.

 

 

در پایان مراسم پس از ایراد قعطنامه پرچم دشمنان انقلاب و اسلام، آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد .


انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۴۶


ارسال