يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۰
امام جمعه زاهدان:
رمز ماندگاری انقلاب وحدت و یکپارچگی ملت است/ آرای مردم ایران تیری بر پیکره بدخواهان نظام
 
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه رمز ماندگاری انقلاب وحدت و یکپارچگی ملت است، گفت: پشتوانه مردمی مهم‌ترین عامل اقتدار وعزت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: حضور پرشور مردم در نقاط مختلف ایران اسلامی بار دیگر تداوم راه امام (ره) و ولایت را به رخ جهانیان کشید.
وی با بیان اینکه ملت ایران در 22 بهمن بار دیگر در عرصه تعیین سرنوشت خود حماسه آفریدند، گفت: انقلاب اسلامی با رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خمینی (ره) و مجاهدت‌های مردم به پیروزی رسید، استمرار آن در این رزوها نیز با مجاهدت‌های ملت ایران در سایه هدایت‌های رهبری ادامه دارد.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: روز 22 بهمن یک روز تاریخی، برجسته و افتخارآمیز بود که حیات ملت، زنده بودن انقلاب و تجلی ولایت فقیه را در رگ‌های مردم مشاهده کردیم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به خدمات نظام در سطح کشور و سیستان و بلوچستان گفت: بیمارستان‌های صحرایی یکی از مهم‌ترین خدمات نظام در سیستان و بلوچستان است.
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه پشتوانه مردمی مهم‌ترین عامل اقتدار وعزت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی است، بیان کرد: هر سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد بر اقتدار و عظمت این نظام الهی افزوده می‌شود و جهانیان این را به خوبی درک کرده‌اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: حماسه آفرینی ملت ایران در 22 بهمن در انتخابات پیش رو هم تکرار خواهد.
وی در پایان  ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای حضور حداکثری در انتخابات بیان کرد: تک تک آرای مردم ایران تیری بر پیکره بدخواهان نظام خواهد بود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۱۶۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال