چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۹
نظری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو؛
استاندار باید درقبال توهین به جایگاه والای رهبری پاسخگو باشد
 
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در خصوص توهین استاندار این استان به جایگاه رهبری گفت: اینجانب از سازمان‌های قضایی، امنیتی و نظارتی خواستارم که با چنین حرکاتی به شدت برخورد کنند.
به گزارش عصرهامون، محمدرضا نظری، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در زاهدان، در رابطه با اقدام فیسبوکی استاندار سیستان و بلوچستان و توهین وی به نظام و ولایت فقیه گفت: امام خمینی(ره) فرمودند که حفظ نظام از حفظ همه جان‌ها بالاتر است و از اوجب واجبات است و اکنون با وجود آگاهی از این موضوع باید پرسید که چرا برخی از مسئولان دولتی چنین رفتارهای زشت و زننده‌ای را از خود نشان می‌دهند؟
وی تاکید کرد: جناب استاندار باید نسبت به این اقدام خود و توهین به جایگاه والای رهبری پاسخگو باشد.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: علی‌اوسط هاشمی در این چند سال که بر مسند استانداری سیستان و بلوچستان نشسته است، چه گلی بر سر این استان و مردم محروم آن زده و این فرد باید آگاه شود که به جای این اقدامات که پایه و اساس انقلاب و نظام را زیر سئوال می‌برد به فکر مردم باشد.
نظری ادامه داد: چرا جناب استاندار، مردم و ارزش‌های این انقلاب را فدای اهداف کثیف سیاسی خود می‌کند؟ مگر نه اینکه دولت یکی از ارکان نظام است و یکی از وظایف آن حراست از نظام و به خصوص جایگاه رهبری و مهم تر از آن پیاده سازی فرمایشات ایشان در جامعه است؟
وی تاکید کرد: وقتی شخص رئیس جمهور در ظاهر دم از اطاعت از رهبری بزند و در عمل خلاف آن عمل کند، باعث آن می‌شود تا در دولت و استانداری‌های اینگونه گستاخانه عمل کنند و سخن بگویند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باید از طریق دستگاه قضا این مسئله مورد پیگیری قرار گیرد و از آنجایی که ما در آستانه انتخابات قرار داریم و هجمه‌های زیادی به ارکان نظام از جمله شورای نگهبان را شاهد بوده و هستیم بعید نیست که افرادی سود جو و خود خواه به خود اجازه بدهند که به تشویش اذهان عمومی بپردازند و از این حرکات در جهت تحقق اهداف سیاسی خود استفاده کنند پس لزوم برخورد مناسب در زمان درست باید صورت گیرد.
نظری تصریح کرد: اینجانب از سازمان های قضایی، امنیتی و نظارتی خواستارم که با چنین حرکاتی به شدت برخورد کنند؛ چرا که اگر کوتاهی شود اثرات سوئی برای نظام خواهد داشت و این چراغ سبزی برای دیگران می شود و به خود این اجازه را می دهند تا نسبت به نظام آنچه را که شایسته نیست نسبت دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ضمن محکوم کردن این حرکت گستاخانه استاندار دولت تدبیر و امید، خواستار برخورد هرچه سریع تر و شدید با این گونه افراد هستیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۲۰۴


ارسال