يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ,17 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۸
یادداشت/
پول های کثیف عرصه انتخابات حاصل دست رنج افراد یا از نوع در آمدهای بدون زحمت است
 
منشا پول های کثیف انتخاباتی حاصل دست رنج افراد یا نه از نوع در آمدهای بدون زحمت و حرام که به دست امده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی که در هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود که افرادی زیادی برای رسیدن به صندلی بهارستان سعی دارند با شیوه های مختلف خود را به این صندلی برسانند.
مجلس بنا به فرموده:" امام خمینی (ره) در راس همه امور قرار دارد"، مجلسی که نمایندگانش باید مثل شهید مدرس که سخنش این بود "سیاست ما عین دیانت ماست" باشند،نه ماننده عده ای که خیانت های آنان در حق مردم و کشور ما مشخص شده است.
در پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افرادی قصد ورود به مجلس را داشتند که اساس ورود آنها با پولهای کثیف بود که این افراد بیشتر از طیف و جریان سیاسی کارگزاران سازندگی بودند، کارگزارنی که در بعد فرهنگی و مذهبی خود را لیبرال می دانستند و در عرصه اقتصادی هم با همان رویه لیبرالی افرادی در بدنه آن مانند کرباسچی شهردار سابق تهران حضور داشت.
بعضی از جریانات سیاسی کشور که خود را مدعی اندیشه و صاحب فکر و نظر در فضای سیاسی کشور می دانند باید از ورود پول هایی که منشا نادرست و ناپاکی دارند جلوگیری کنند و از این افراد که بعضی از آنها از مفسدین اقتصادی و از مجرمین هستند خودداری کنند، افرادی که خود منشا و مبدع ورود پول های کثیف به عرصه انتخابات بوده اند.
اما شاید در کشوری به غیر جمهوری اسلامی ایران این عمل ورود پول کثیف و جمع آوری رای از راه های غیر قانونی یک امر عادی باشد اما آلوده شدن نمایندگان مجلس در نظام اسلامی به پول های کثیف و وامداری به افرادی که منشا این پولهای کثیف بوده اند زنگ خطری بزرگ برای مسئولان امر است که باید به صورت جدی با این مساله برخورد کرد.
در سال 88 و در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود که افرادی از طیفی مشخص با همین پول های کثیف سعی در جمع آوری رای کثیف را داشتند که با درایت مردم همیشه در صحنه کشورمان نقشه های شوم آنان عملی نشد. مال حرام در نزد مسلمانان هرگز ارزش به حساب نیامده و همیشه این عمل مورد تقبیح بوده است.
آیا افرادی که قصد ورود به مجلس را با پول و رای کثیف دارند قابل اعتماد هستند؟ آیا می توان از چنین روش فکری نماینده مجلسی را انتخاب کرد که از انقلاب اسلامی دفاع و با آمریکا مبارزه کند؟ آیا حزب هایی که خود را لیبرال معرفی می کنند، می دانند که منشا پول های کثیف انتخاباتی حاصل دست رنج افراد است یا نه از نوع در آمدهای بدون زحمت و حرام که به دست امده است؟
مجید بامری
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۲۶۸
مرجع : دلگان پرس


ارسال