شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۱
گسترش شور و هیجان خاص انتخاباتی در میرجاوه
 
با نزدیک شدن به هفتم اسفند، هواداران نامزدهای انتخاباتی تلاش دارند تا شهروندان و واجدان شرائط رأی را متقاعد به رأی دادن به نامزد مورد حمایت خود کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون  به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ با توجه به شروع تبلیغات انتخاباتی مجلس از روز پنجشنبه 29 بهمن، تبلیغات انتخابات مجلس نیز وارد مرحله جدید خود شده و  چهره شهرستان میرجاوه به طور کامل عوض شده است،  نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی حال و هوایی انتخاباتی به شهر بخشیده  و فضای رقابت سیاسی انتخابات در این خطه گسترش پیدا کرده است.
در این میان فعالیت تبلیغاتی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تدریج در حال افزایش بوده و شور و نشاط انتخابات در حال فراگیری در همه بخش های جامعه است.
این روزها جمع هواداران نامزدها در داخل ستادهای تبلیغاتی و اطراف آن و پخش سرودهای حماسی و انقلابی و نیز سخنرانی نامزدها در کنار توقف خودروهایی که عکس و پوستر نامزدها بر آنها چسبانده شده است، فضای زیبایی را از یک رقابت سالم انتخاباتی را  به وجود آورده است.
طرفداران کاندیداها با استقرار در مقابل ستادها اقدام به توزیع عکس٬ بروشور و کارت های ویزیت در بین عابران و خودروهای عبوری کرده و از آنها می خواهند که به کاندیدای آنها در روز هفتم اسفند رای دهند.
به هر ترتیب نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و هواداران آنان در چند روزه آینده می کوشند تا از هر فرصتی برای موفقیت در این عرصه استفاده کنند و باید منتظر ماند و دید، مردم میرجاوهدر روز هفتم اسفند به چه کسانی اعتماد می کنند.
 

 

 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۳۶۹


ارسال