دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۲
با هدف قضاوت آسان جهت انتخاب نماینده اصلح توسط مردم؛
"همگام با انتخابات " ویژه برنامه تفتان ما جهت معرفی کاندیدای مجلس شورای اسلامی شهرستان خاش/ داوطلبین مجلس شهرستان خاش برای پاسخگویی شفاف دعو
 
پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما با نگاهی متفاوت به انتخابات 7 اسفند پذیرای داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از تفتان ما، امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم بنابراین نقش دموکراسی و مشارکت مردمی بارزترین جلوه آن است و شاخصی از مشروعیت جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما همزمان با ورود به فضای انتخاباتی در نظر دارد، فارغ از هرگونه جهت گیری سیاسی پذیرای کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشد تا رابطه میان مردم و مجلس شورای اسلامی را با نگاهی آزاد اندیشی منتشر و سهم و جایگاه نمایندگان در مقابل ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه به سوال و پاسخ کشیده شود و مشروح پرسش و پاسخ ­های مطرح شده با کاندیدای محترم در سایت تفتان ما جهت قضاوت و انتخاب صحیح افکار عمومی منتشر خواهد شد.
برای انتخاب فرد اصلح ما نیاز داریم تا نامزدها در فضایی عقلانی و منطقی و به دور از جناح ­بندی­های سیاسی مواضع خویش را مشخص کرده و جهت ممکن کردن تصمیم­ گیری هر چه بهتر، برنامه­ های خود را در اختیار مردم فهیم این شهرستان قرار دهند.
کاندیدای محترم با هرگونه گرایش سیاسی می توانند با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما و در قالب برنامه "همگام با انتخابات" برنامه های خود برای انتخابات پیش رو  را به مردم ارائه دهند.
علاقمندان به حضور در برنامه " همگام با انتخابات" می توانند برای هماهنگی بیشتر  جهت حضور در دفتر "تفتان ما" همه روزه از ساعت 7 الی 20  با شماره   همراه 09371307577 و یا شماره تماس های 33725932 – 33715003 تماس حاصل فرمائید.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۴۲۹
مرجع : تفتان ما


ارسال