گزارشی از حاشیه نشست پرسش و پاسخ دانشجویی دو کاندیدای اصلاح طلب؛

از حرمت شکنی ایام شهادت بانوی دوعالم تا لاک قرمز و روبانهای فیروزه ای هواداران+تصاویر

5 اسفند 1394 ساعت 10:11

شب گذشته تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان میزبان هواداران دوکاندیدای اصلاح طلب زاهدانی با ربانهای فیروزه ای بود.


به گزارش عصرهامون به نقل از دادمردان، در واپسین روزهای تبلیغات کاندیداهای مجلس دهم تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان در ساعات اولیه شب گذشته میزبان 2کاندید انتخاباتی مجلس دهم از جنس اصلاح طلب بود.
با ورود دو کاندیدا به تالار و بلند شدن صدای جیغ، کف زدن و سوت از سمت هوادار به خوبی نمایان شد که همگان در تب داغ تبلیغات انتخابات گیر کرده اند و کسی به حفظ حرمت ایام شهادت بانوی جهان اسلام توجهی نداشت.
 کاندیدای اهل سنت علیم یار محمدی که در همان ابتدای جلسه پس از زمان کوتاهی جلسه را ترک و میدان را برای یار اصلاح طلب دیگر خود غلامرضا عزیزیان گذاشت که او هم پس از معرفی خود پاسخگوی چند سوال از نمایندگان دانشجویان بود و طرفدارانش هم بدون در نظر گرفتن ایام همچنان با سوت و کف وی را همراهی میکردند که در این بین نیز چند دانشجو که پاسخ درستی برای سوالاتشان دریافت نکرده بودن معترض شدند و معتقد بودند غلامرضا عزیزیان  چیزی از قانون نمیداند و حتی تا بحال قانون اساسی را هم نخوانده است.
و در این بین هم برخی حضار با اعلام گله از حرمت شکنی ایام توسط اصلاح طلابان ابراز ناراحتی کردند.
 
 و وضعیت ظاهری برخی هواداران  نیز خود جای تامل داشت و در این بین نه تنها مچ دستان برخی  هواداران بلکه چادرهای تعدادی از خانمها به روبان فیروزه ای  که رنگ تبلیغاتی این دو کاندیدا است مزین شده بود.
 
 
گفتنی است که عدم توانایی این داوطلبان در سخنرانی، پراکنده گویی و فقر اطلاعات مورد اعتراض دانشجویان قرار گرفت.
انتهای پیام/9031


کد مطلب: 82444

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/82444/حرمت-شکنی-ایام-شهادت-بانوی-دوعالم-لاک-قرمز-روبانهای-فیروزه-هواداران-تصاویر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/