چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۸
بعد از موج سازی رسانه های ضد انقلاب؛
ملاوردی از ادعایش در مورد یک روستا در سیستان و بلوچستان عقب نشینی کرد/مردم استان منتظر عذرخواهی خانم معاون
 
در حالی رسانه های ضد انقلاب استقبال گرمی از سخنان معاون رئیس جمهور در خصوص "اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان" کردند که وی از وجود چنین روستایی و نام آن بی اطلاع است.
به گزارش عصرهامون، شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در گفتگو با یک رسانه گفته بود:  در برنامه پنجم توسعه موضوع حمایت از خانواده معدومین به کل حذف شده بود که ما این را دوباره در برنامه ششم گنجانده ایم.
وی در بخشی از سخنان خود که با حاشیه های فراوانی در استان سیستان و بلوچستان همراه شد، اظهار کرد: ما روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده اند.

این سخنان مولاوردی به سرعت به تیتر یک رسانه های ضد انقلاب تبدیل شد و این رسانه  های معاند صهیونیستی وآمریکایی با تیتر مشترک "اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان" از سخنان معاون رئیس جمهور استقبال کردند.

این اظهارات مولاوردی در حالی مطرح شد که یک مقام امنیتی به عصرهامون گفت: اصلا چنین روستایی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد که همه مردان آن اعدام شده باشند.

در همین رابطه شهیندخت مولاوردی در گفتگو با عصرهامون با بیان اینکه اصلا بحث دفاع مطرح نبوده است اظهار کرد: تنها یک موضوع دوستانه با یک رسانه مطرح شد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص اینکه مطلب شما باعث جریحه دار شدن روحیه مردم سیستان وبلوچستان شده و دفاع از کسانی که دستشان به خون مردم و شهدایی که در برقراری امینت آلوده است موج بدی را در سیستان و بلوچستان  به راه انداخته است گفت: اصلا بحث دفاع  نبوده است من فقط این موضوع را شنیده بودم و دوستانه به آن رسانه گفتم.

وی در پایان گفت: موضوع در حال بررسی است و در این خصوص مطلبی در روزهای آینده رسانه ای خواهد شد.

این سخنان مولاوردی درحالی موجی منفی را متوجه سیستان و بلوچستان کرد که نگرانی گسترده ای را در بین مردم استان به راه انداخته است  که وی در گفتگو با عصرهامون در واقع از مکان و نام این روستا هم اطلاع نداشت و از آن بعنوان یک شنیده یاد می کند.
با این حال مردم سیستان و بلوچستان منتظر عذرخواهی معاون رییس جمهور از این ادعای وی شده اند.


 انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۴۹۱


ارسال