دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۹
گزارش لادیز از اشتیاق مردم میرجاوه برای حضور در انتخابات:
انگشتانی رنگی که چشم استکبار جهانی را کور خواهد کرد / تجلی حضور پرشور مردم میرجاوه در انتخابات
 
مردم شهرستان میرجاوه با حضور پای صندوق های رای با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ امروز مردم شهرستان میرجاوه شناسنامه به دست پای صندوق های رای آمدند تا با رای خویش، سرنوشت کشور و انقلاب شان را با دستان پرتوان خود رقم بزنند و ثابت کنند که ما ایرانی هستیم و همیشه پای ارزش ها، خون سرخ شهدا و رهبرمان ایستاده ایم.
مرزداران شهرستان میرجاوه آمدند تا حماسه حضورشان خاری شود در چشم دشمنان انقلاب و برای همیشته در تارخ انقلاب و جهان ثبت شود و ثابت کنند که وقتی پای منافع کشور عزیزشان در میان است، در صحنه حضور دارند و حماسه آفرین هستند.
امروز مردم شیعه و سنی شهرستان میرجاوه دست در دست هم با حضور سبز خود در انتخابات، سرخی شناسنامه هایشان را با سرخی خون شهدا گره زدند تا ایران اسلامی را در جهان روسفید کنند.
هر رای ما مشتی بر دهان دشمنان خواهد شد
یکی از جوانان شهرستان میرجاوه که برای حضور در این حماسه سیاسی پای صندوق های رای آمده است به خبرنگار ما می گوید: برای دفاع از کشور و برای اینکه به دشمنان نشان دهیم که پشت دولت، ملت و رهبرمان هستیم در این انتخابات شرکت کردم.
وی ادامه داد:  همه باید پای صندوق های رای حضور پیدا کنند چراکه هر رای ما مشتی بر دهان دشمنان خواهد شد و به جهانیان ثابت می کند که ما همیشه پتیبان انقلاب اسلامی و گوش به فرمان رهبر مان هستیم.
 
 

 
رای ما سرنوشت کشور و شهرمان را تعیین خواهد کرد
شهروند دیگری می گوید: از تمام اقشار مردم می خواهم که حضور پرشور در انتخابات داشته باشند که در واقع هر رای یک مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و سرنوشت کشور و شهرمان را تعیین خواهد کرد.
 

  حضور در انتخابات را وظیفه خود می دانم
مرد جوانی بیان می کند: حضور در انتخابات را وظیفه خود می دانم و شخصی را انتخاب می کنم که حافظ نظام و انقلاب و ارزشهای انقلاب، مدافع خون شهدا و پاسدار ولایت باشد و  همچنین به دنبال اشتغال جوانان مملکت باشد.
 
 باید به پای صندوق های رای بیایییم تا دین خود را به انقلاب ادا کنیم
پیرمردی که شناسنامه اش را در دست گرفته، مهرهای شناسنامه اش را نشان می دهد و می گوید: از ابتدای انقلاب در انتخابات حضور داشتم و شرکت در انتخابات را لازم و ضروری می دانم چرا که ما مدیون این انقلاب و خون شهدا هستم و به پاس امنیت و آرامشی که امروز در کشور داریم باید به پای صندوق های رای بیایییم تا دین خود را به انقلاب ادا کنیم.
 

 برای لبیک گفتن به پیام مقام معظم رهبری در این انتخابات شرکت کردم
یکی از رای اولی ها نیز از اشتیاق خود برای رسیدن روز انتخابات می گوید و ادامه می دهد: بی صیرانه منتظر رسیدن روز انتخابات بودم چراکه امسال برای نخستین بار است که پای صندوق رای می آیم و از این بابت احساس غرور و استقلال دارم و برای لبیک گفتن به پیام مقام معظم رهبری در این انتخابات شرکت کردم.
  

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۵۱۲


ارسال