پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۴
گزارش تصویری/حماسه حضور مرزداران میرجاوه در انتخابات
 
با آغاز انتخابات مردم شهرستان میرجاه با آگاهی تمام به صورت خودجوش به پای صندوق های رای امدند تا در این حماسه جاویدان سهمی هر چند اندک داشته باشند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان میرجاوه با حضور خود حماسه ماندگار دیگری رقم زدند.
سیل خروشان مردم شهرستان میرجاوه از آغازین دقایق هفتم اسفند برای حضور در پای صندوق‌های رای، به تلاطم درآمده و باری دیگر وحدت و بصیرت و صلابت حضورِ خروشان ملت، در دفاع از حریم ولایت را به عرصه ظهور نشاند.
 مردم انقلابی و متدین شهرستان میرجاوه از دقایق اولیه شروع رای گیری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل های تعیین شده حاضر شده و با این حضور آگاهانه و سرشار از شور، شعور و نشاط انقلابی، نمادی از حقانیت نظام و پای بندی و وفاداری به آرمان های انقلاب را به نمایش گذاشتند.
مردم همیشه در صحنه میرجاوه با حضور گرم خود یک بار دیگر با آرمان های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب بیعت کردند و نشان دادند که حضور آنها ابهت دشمن را در هم می شکند.
پیر و جوان، زن و مرد  با حضور پر شور خود در پای صندوق های رای، ندای تبعیت از ولایت فقیه جهت ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام را سردادند .
  

 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۵۱۳


ارسال