شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹
در ادامه واکنش ها به ادعای معاون رئیس جمهور؛
صدای دولتی ها هم در آمد/ مدیر کل امور روستایی استانداری: مولاوردی بر اساس چه استنادی چنین اظهارنظری کرده است
 
مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری با بیان اینکه وجود چنین روستایی صحت ندارد، گفت: خانم مولاوردی بر اساس چه مدرک و سندی چنین اظهار نظری کرده اند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، چندی پیش شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در گفتگو با یک رسانه از اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان خبر داد که این سخنان مولاوردی به سرعت به تیتر یک رسانه های ضد انقلاب تبدیل شد و این رسانه  های معاند صهیونیستی وآمریکایی با تیتر مشترک "اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان" از سخنان معاون رئیس جمهور استقبال کردند.
 
روستایی که تمام مردان آن اعدام شده اند، وجود ندارد
پایگاه خبری عصر هامون جهت صحت و سقم وجود این روستا با حضور در دفتر مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری سیستان و بلوچستان پیگیر این موضوع شد، جمالزهی با بیان اینکه اصلا این موضوع صحت ندارد، گفت: بنده به عنوان مدیر کل امور شهری و روستایی از وجود روستایی که تمام مردان آن اعدام شده اند بی اطلاعم خانم مولاوردی بر اساس چه استنادی چنین صحبت و اظهار نظری از استان کرده اند.
وی با بیان اینکه امور شهری و روستایی استانداری بیشتر در امورات اجرایی و زیر بنایی، اشتغال، طرح هادی و گردشگری فعالیت می کند، افزود: از آنجایی که خانم مولاوردی مقام مافوق ما هستند نمی توانیم در این خصوص اظهار نظری کنیم.
جمالزهی بیان کرد: شما این موضوع که خانم مولاوردی بر اساس چه استنادی این اظهار نظری را از استان کرده اند را از طریق دفتر امور بانوان استانداری پیگیری نمایید.
پس از حضور خبرنگار این پایگاه خبری در دفتر پویا مسئول امور بانوان استانداری با جواب رد این مسئول جهت مصاحبه روبرو شد.
انتهای پیام/9031
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۵۹۶


ارسال