شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۴
در ادامه واکنش ها به ادعای معاون رئیس جمهور؛
روحانی تذکر گرفت/ نماینده مجلس: وزیر کشور از انتشار اخبار کذب علیه قومیت ها جلوگیری کند
 
در ادامه واکنش ها به ادعای معاون رییس جمهور ، نمایندگان مجلس هم به جمع اعتراض کنندگان پیوستند و از وزیر کشور خواهان جلوگیری از انتشار اخبار کذب بر علیه قومیت ها شدند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، پس از ادعای شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در گفتگو با یک رسانه ها مبنی بر اعدام تمام مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان، اظهار نظر وی باعث واکنش بسیاری از مردم و مسئولین شد.
در ادامه این واکنش ها، صبح امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس در تذکری به رئیس جمهور خواستار پیگیری اظهارات معاونت زنان ریاست جمهوری در مورد وضعیت خانواده های معدومین و قاچاقچیان در سیستان و بلوچستان شدند.
بر این اساس زهره طبیب زاده، فاطمه آلیا، لاله افتخاری، فاطمه رهبر و حمید رسایی نمایندگان مردم تهران و نیره اخوان نماینده مردم اصفهان در تذکری به رئیس جمهور در لزوم پیگیری اظهارات معاونت زنان ریاست جمهوری در مورد وضعیت خانواده های معدومین و قاچاقچیان در سیستان و بلوچستان تذکر دادند.
در ادامه نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه نیز در تذکری به وزیر کشور خواستار جلوگیری از انتشار اخبار کذب در تلگرام ها علیه قومیت ها شد.
انتهای پیام/9031
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۶۴۸


ارسال