شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۵
هیچ کشوری جز ایران جرات توقیف شناورهای آمریکا را ندارد
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه به جز جمهوری اسلامی ایران هیچ کس در دنیا جرات توقیف کردن شناورهای آمریکا را ندارد، اظهار داشت: این جرأت به خاطر نیروی خداباوری است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.
به گزارش گروه سیاسی عصرهامون، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در حاشیه مراسم تجلیل از وی توسط رزمندگان، جانبازان و ایثارارگان آذربایجان‌شرقی در تبریز در گفت‌وگویی، پاسداران را خدمتگزاران رهبری، نظام و مردم دانست و اظهار داشت: سپاه پاسداران در حقیقت پاسداران نظام جمهوری اسلامی، رهبری و مردم هستند و حاضر هستند برای دفاع از آنان در هر مکان و زمان از جانشان بگذرند.
 
وی در پاسخ به این سئوال که هنگام دریافت «نشان فتح» از دست حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا نائل در جریان توقیف شناورهای آمریکایی و بازداشت تفنگداران متجاوز آمریکا در محدوده جزیره فارسی چه احساسی داشته است، گفت: این نشان لطف، بزرگواری و عنایت آقا و امام خامنه‌ای و مردم  بود و ما پاسداران برای این نظام و رهبری و مردم یک لحظه هم دریغ نمی‌کنیم.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: این چهارمین بار است که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها در خلیج فارس به این شکل توسط جمهوری اسلامی ایران دستگیر می‌شوند.
 
دریادار فدوی تاکید کرد: هیچگاه در آب‌های سرزمینی و حتی در آب‌های بین‌المللی نزدیک ما ناو آمریکایی دیده نمی‌شود و برای دیدن آنها باید نزدیک آب‌های سرزمینی کشورهای جنوب خلیج فارس شد.
 
وی با بیان اینکه به جز جمهوری اسلامی ایران هیچ کس در دنیا جرات توقیف کردن شناورهای آمریکا را ندارد، اظهار داشت: این جرأت به خاطر نیروی خداباوری است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه در آماده‌ترین شرایط ممکن قرار داریم، گفت: ما برای بالا بردن توانمان در دریا حتی 24 ساعت را هم در طول این سالها از دست نداده‌ایم.
 
سردار فدوی با بیان اینکه هرجا نفس و پیام انقلاب اسلامی به آن رسیده همانند ایران اسلامی عمل کرده است، یادآور شد: اگر یمنی‌ها تا امروز توانسته‌اند نه تنها برابر رژیم آل‌سعود بلکه استکبار بایستند این نشان از رسیدن پیام اسلام ناب به جان و دل یمنی‌ها و الهام گرفتن از انقلاب اسلامی است.
انتهای پیام/7473
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۸۶۱
مرجع : خبرگزاری دانشجو


ارسال