چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۶
خانم معاون قید سفر به آمریکا را زد؛
مولاوردی: اگر به نیویورک می‌رفتم در کمیسیون مقام زن از استان سیستان و بلوچستان نمی‌گفتم!
 
پیش از لغو سفر مولاوردی به نیویورک برخی از رسانه با تیتر معنادار «خانم مولاوردی! در کمیسیون مقام زن از استان سیستان و بلوچستان می‌گویید یا از حقوق خانواده شهدای مکه و منا؟» از سفر مولاوردی به ینگه دنیا خبر داده بودند.
به گزارش عصرهامون، مولاوردی که این روزها به خاطر اظهاراتش در خصوص اعدام همه مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان و عدم انتشار نام این روستا مورد انتقاد قرار گرفته است سفر خود به نیویورک را لغو کرد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان در پی سخنان خود در خصوص اعدام همه مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان و انتقادات گسترده به نظر می رسد بیشتر به دنبال توجیه این سخنان است.
مولاوردی هنگامی که با انتقاد گسترده مردم سیستان و بلوچستان مواجه شد در گفتگویی و با امتناع از عذرخواهی از مردم بیان کرد: اطلاعیه‌ای را در این خصوص به زودی منتشر خواهیم کرد و ان شاالله نام روستا را هم در آن اطلاعیه خواهیم گفت.
اطلاعیه خانم معاون که بیشتر کلی گویی بود چندی بعد منتشر شد و بر خلاف وعده مولاوردی بازهم هیچ نامی از این روستا منتشر نشد تا گمانه زنی ها در خصوص این سخنان افزایش یابد.
البته در این بحبوحه که با واکنش های گسترده نمایندگان مردم و نخبگان سیستان و بلوچستان مواجه شد، دستگاه قضا استان هم با بیان اینکه این سخنان افترا و کذب است از اعلام جرم علیه معاون رئیس جمهور خبر داد.
همزمان با موج سواری ضد انقلاب در خصوص اظهارات معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده او از لغو سفر به نیویورک خبر داد با تاکید بر اینکه برای شرکت در کمیسیون مقام زن به نیویورک نرفته است گفت: اگر به نیویورک می‌رفتم در کمیسیون مقام زن نه از استان سیستان و بلوچستان می‌گفتم و نه از حقوق خانواده شهدای مکه و منا بلکه در چارچوب دستور اصلی سخنرانی می‌کردم.
 
 
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۹۸۸


ارسال