چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
18 اسفند ماه 94 بود که کودک 6 ساله خاشی جلوی چشم خواهرش ربوده شد و با گذشت 19 روز همچنان خانواده کودک از سرنوشت او بی خبرند.
به گزارش خبرنگار انتظامی عصرهامون، روز گذشته جمعی از شهروندان خاش با در دست داشتن پلاکاردهایی مبنی بر "آدم ربایی تا کی؟" جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
در تماسی که یکی از شهروندان این شهرستان در خصوص این تجمع با عصر هامون داشت، گفت: 18 اسفند ماه کودک 6 ساله ای به نام علی ربوده شده که تا کنون خبری در خصوص سرنوشت این کودک داده نشده است.
وی ادامه داد: برخی از شهروندان به همراهی پدر خانواده جهت همدردی در مقابل فرمانداری تجمع و خواستار پیگیری جدی مسیولان انتظامی و امنیتی در این خصوص شدند.
در تماسی که پایگاه خبری عصرهامون با پدر بچه داشت، وی در تشریح ربایش علی گفت: 18 اسفند ماه فرزند 6 ساله ام به همراه خواهرش از مهدکودک به خانه بازمی گشت که در نزدیکی منزل دو موتور سوار علی را ربوده و تا کنون هیچ خبری از او در دست نداریم.
وی با بیان اینکه تا کنون هیچ تماسی از سوی آدم ربایان دریافت نکرده ایم، ادامه داد: تا کنون به مسئولین انتظامی و امنیتی متعددی مراجعه کرده ایم اما همچنان از حال کودک 6 ساله ام بی خبرم .
​وی ضمن گلایه از مسئولین اضافه کرد: حتی برخی مسئولین نمک روی زخم می پاشند و من را متهم به ربایش فرزندم می کنند.
پرونده در حال بررسی است
در تماسی که پایگاه خبری عصر هامون با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی داشت، عنوان شد: پرونده در حال بررسی است و به زودی اخباری در این خصوص در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۱۸۴


ارسال