جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۰
مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‎های سیستان و بلوچستان:
افزایش 30 درصدی تردد در جاده های جنوب شرق کشور/ بیش از ۲ میلیون مسافر به استان سفر کردند
 
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎ های سیستان و بلوچستان گفت: تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش داشته بگونه ای که از ابتدای سال تاکنون بیش از 2 میلیون و 500 هزار تردد در سطح جاده ‌ای استان به ثبت رسیده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سیستان و بلوچستان دارای دیدنی ها و مکانهای تاریخی بسیاری است که با توجه به آب وهوای مناسب در ایام نوروز یکی از مکان های گردشگری کشور به شمار می آید بگونه ای که آمار ها حاکی از آن است که سفرهای نوروزی امسال نسبت به سال گذشته با رشد قابل توجهی مواجه بوده است.
در این راستا مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎های سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است، اظهار داشت: از ابتدای شروع طرح نوروزی بر اساس ثبت دستگاههای ترافیک شمار تاکنون بیش از 2 میلیون و 500 هزار تردد در سطح جاده‌ای استان به ثبت رسیده است.
علی خانقاهی گفت: در این مدت 2 میلیون و 750 هزار نفر به سیستان وبلوچستان سفر کرده اند بگونه ای که افزایش سفر یا بازدید از مکانهای تاریخی و گردشگری استان نسبت به مدت مشابه در سال قبل 40 درصد افزایش یافته است.
این مسئول افزود: از آنجایی که سیستان و بلوچستان در سال 96 به عنوان مقصد گردشگری معرفی شده است ذکر این نکته ضروری است که باید در مسیر زیرساختها جهت پذیرش مسافرین تلاش شود.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‎های استان بیان کرد: تعداد اتوبوسهای ناوگان حمل و نقل عمومی استان 500 دستگاه بود که 50 درصد این دستگاهها بصورت وی ‌آی ‌پی به مردم خدمات‌رسانی کردند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۳۳۹
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال