دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
گزارش عصرهامون از یک مرگ مرموز:
معمای مرگ بهیار زن روی مبل بیمارستان/ وزارت بهداشت: علت مرگ بهیار زاهدانی محرمانه است!
 
در حالی اظهارات دوگانه ای در خصوص مرگ یک بهیار زاهدانی در روزهای اخیر مطرح شده است که وزارت کشور علت مرگ این بهیار را محرمانه عنوان می کند.
به گزارش عصرهامون، در چند روز اخیر مرگ مشکوک یکی از کارکنان بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان با حاشیه های فراوانی همراه بود، ابتدا سلیمان نارویی عضو هیأت مدیره نظام پرستاری زاهدان پیشتر گفته بود: صفورا شهركي، بهيار بخش سوختگي بيمارستان خاتم زاهدان كه در ايام نوروز به‌تنهايي در بخش كشيك بوده، فوت كرده است.
وی ادامه داد: در آن زمان يك بيمار در بخش بستري بوده كه حدود ساعت 5عصر رزيدنت جراحي براي نوشتن يك مشاوره به بخش مراجعه مي‌كند و هرچه آيفون را مي‌زند كسي در را باز نمي‌كند. پس از مدت زمان طولاني، در توسط همراه بيمار سوختگي باز مي‌شود.
ناروئی گفت: سرانجام رزيدنت جراحي وي را در رختكن پيدا مي‌كند كه روي مبل نشسته و چندين ساعت از زمان مرگش گذشته و دچار جمود نعشي شده است.
پس از این مصاحبه سندگل رییس هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان با انتشار جوابیه ای در سایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عنوان کرده بود که پیرو مصاحبه خبرگزاری نظام پرستاری تهران با یکی از اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان در خصوص "جزییات وقوع مرگ بهیار 45ساله سیستانی خانم صفورا شهرکی" به اطلاع میرساند این مصاحبه بدون بررسی دقیق وتحقیق از جزییات  وبدون هماهنگی ریاست ومسئول حقوقی نظام پرستاری بوده که ضمن تکذیب، فرد مصاحبه کننده  می بایست پاسخگو باشد.
رئیس بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان گفت: فوت یک بهیار در بیمارستان این شهر به دلیل بی اطلاعی نشر دهنده خبر آن از جزئیات حادثه، حاشیه ساز شده است.
 جمشید اردونی اظهار داشت: این بهیار 45 ساله هفت روز قبل (ششم فروردین) در بخش سوختگی بیمارستان خاتم زاهدان (ص) در حال خدمت بود که دچار ایست قلبی می شود و همکاران وی، فورا او را به بخش خاص منتقل می کنند.
وی با انتقاد از فردی که علت مرگ این بهیار را حضور نداشتن دیگر همکاران در محل کار ذکر کرده بود، گفت: این اتفاق ناگوار برای این بهیار در زمانی اتفاق افتاده که پرستاران و خدمه در آنجا حضور داشتند و چگونه می شود که با داشتن تعدادی مریض یک نفر در محل حضور داشته باشد و بتواند به تمام بیماران رسیدگی کند.
در حالی عده ای در سیستان و بلوچستان اظهارات دوگانه ای را در خصوص مرگ این بیمار مطرح می کنند که وزارت بهداشت علت مرگ این بهیار را محرمانه دانسته است.
محمد آقاجانی سخنگوي وزارت بهداشت درباره جزئيات مرگ بهيار زاهداني گفت: علت فوت بهيار زاهداني براي ما دقيقاً مشخص است ولي به‌دليل محدوديت و نبود مصلحت دليل فوت اين بهيار را نمي‌توانيم اعلام كنيم.
 
 
 
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۳۶۷


ارسال