دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
واکنش مولاوردی به شکایت دستگاه قضا سیستان و بلوچستان
 
مولاوردی یک روز پس از وصول اعلام جرم علیه وی توسط دستگاه قضا سیستان و بلوچستان به این شکایت واکنش نشان داد.
به گزارش عصرهامون، شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده امروز در حاشیه نخستین همایش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس استان البرز که در دبیرستان دخترانه شاهد شهید کلانتری برگزار شد، گفت: چون به عنوان معاون رئیس جمهوری مورد شکایت واقع شده‌ام، از طریق معاونت حقوقی ریاست جمهوری موضوع پیگیری می‌شود.
معاون رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در امور اجتماعی و پیشگیری روز دوشنبه از اعلام جرم دادگستری سیستان و بلوچستان علیه معاون رئیس جمهوری خبر داد که در دادسرای تهران اعلام وصول شده است.
محمدعلی حمیدیان اظهار کرد: دادگستری سیستان و بلوچستان در پی اظهار نظر خلاف واقع معاون رئیس جمهوری، با تببین ماده 698 قانون مجازات اسلامی در خصوص نشر اکاذیب و به سبب نشر اکاذیب و افترا به دستگاه قضایی، از سوی دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام جرم کرده است. به سبب بررسی بیشتر، این پرونده شکایت به دادسرا تهران انتقال و در یکی از شعب این شهرستان اعلام وصول شده است.
گفتنی است شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرده بود: ما روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده‌اند. بازماندگان آن‌ها امروز قاچاقچی بالقوه هستند هم از این نظر که بخواهند انتقام پدران خود را بگیرند هم برای تامین منابع مالی خانواده‌ها، اما هیچ حمایتی از این افراد نمی‌شود این ادعای مولاوردی قویا از سوی مسئولین استان سیستان و بلوچستان تکذیب شد.
این سخنان مولاوردی با واکنش های گسترده مردم و مسئولین استان سیستان و بلوچستان همراه شد و بسیاری خواهان عذرخواهی رسمی مولاوردی شدند اما وی هیچگاه از مردم سیستان و بلوچستان عذرخواهی نکرد.


انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۳۷۰


ارسال