جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ,3 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) دانشگاه سیستان و بلوچستان در اقدامی هماهنگ با جریان های ضد انقلاب اقدام به انتشار نامه هتاکانه مهدی کروبی در برد تبلیغاتی خود در دانشگاه سیستان و بلوچستان کرده است.
به گزارش عصرهامون،  گرچه اینگونه اقدامات ساختار شکنانه انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) مسبوق به سابقه است اما نصب نامه هتاکانه مهدی کروبی به رئیس جمهور در برد تبلیغاتی این انجمن در مقابل دیده گان دانشجویان و اساتید زاویه جدیدی از اهداف آنها را در دانشگاه سیستان و بلوچستان نمایان می کند.
در هر حال انتشار این نامه در برد انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) موجبات ذوق زدگی سایت های ضد انقلاب را در پی داشت و آنها با آب و تاب تصاویر برد دانشگاه سیستان و بلوچستان را در خروجی خود قرار دادند.
عبور از خطوط قرمز نظام درحمایت بی چون چرا ازسران فتنه، حمایت سایت های ضد انقلاب و سلطنت طلب ازعنصرتندروی این انجمن، تنهابخشی ازتندروی ها و هنجارشکنی های انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) در یکسال و نیم  اخیر است.
چندی پیش بود که این تشکل افراطی اقدام به دعوت از علی شکوری راد یکی از فعالین فتنه کرد و باعث التهاب در فضای دانشگاه استان سیستان و بلوچستان شد، تندروی ها آنها حتی باعث واکنش رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان شد، حجت الاسلام حمیدی در سخنانی خط قرمز دستگاه قضا را حضور فتنه گران و التهاب فضای استان دانست.
نکته جالب توجه این است که  تاکنون مسئولان و متولیان دانشگاه سیستان و بلوچستان هیچ موضعی در اقدام اخیر این انجمن نگرفته اند.
 

 انتهای پیام/7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۷۲۷


ارسال