دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶
امام جمعه زابل :
استکبار جهانی به دنبال محو نام شهدا است
 
امام جمعه شهرستان زابل اظهار داشت: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا به دنبال محو نام شهدا از پیکره انقلاب بوده تا از این طریق به اهداف شوم خود دست یابد.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا حجه الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در جمع خانواده شهدا گفت: استکبار جهانی به دنبال محو نام شهدا از پیکره انقلاب بوده تا از این طریق با ضربه زدن به انقلاب خود را پیروز میدان معرفی کند.

وی با عنوان اینکه، استکبار نه تنها پیروز نیست بلکه در تمامی عرصه ها با شکست مواجه بوده است افزود: شهدای عزیز با نثار جان خویش به دنبال حفظ دین بوده که در این راستا وظیفه همگان پیروی اهداف آن بزرگواران است.

وی با بیان اینکه، شهدا خود را از تعلقات دنیا رهانیده تا دین حق زنده بماند افزود: شهدا زنده تر از زندگان بوده و طبق بیان قرآن اگر ما رهرو شهدا نباشیم مُردگان زمین هستیم.

وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی عزت مند و سربلند در تمام جهان و به سمت آرمان‌ها در حال حرکت است تنها به برکت ولی فقیه و حرکت در مسیر شهدا و حفظ ارزش‌ها بوده است.

امام جمعه شهرستان زابل ابراز داشت: طبق فرمایش رهبر عزیزمان، امروز زنده نگه داشتن نام شهدا، کمتر از شهادت نیست بنابراین با یاد شهدا در یادواره‌ها و به پابوس شهدا آمدن، شهادت درک و از غفلت زدگی رهایی خواهیم یافت.

وی با اشاره به فرهنگ شهادت پیروزی اسلام را در مقابل کفر رقم زده است تاکید کرد: با حرکت در مسیر شهدا، عاقبت بخیری نصیب همگان خواهد شد.

انتهای پیام//0852
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۷۸۶


ارسال