جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۵
فرماندار ویژه زابل:
خانواده شهدا و ایثارگران وفادارترین حامیان انقلاب و اسلام هستند
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل اظهار داشت: خانواده های شهدا و ایثارگران در حقیقت وفادارترین و بهترین حامیان انقلاب و اسلام هستند چرا که آنان بهترین سرمایه های خود را برای سعادت کشور در طبق اخلاص گذاشتند.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا هوشنگ ناظری در جمع خانواده شهدا گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران در حقیقت وفادارترین و بهترین حامیان انقلاب و اسلام هستند چرا که آنان بهترین سرمایه های خود را برای سعادت و پیشرفت و حفظ تمامیت ارضی کشور و برای تحقق آرمان های انقلاب و عزت ایران اسلامی در طبق اخلاص نهادند بنابراین تجلیل از مقام شهدا یک ضرورت در جامعه به شمار می رود.

وی افزود: شهدا حامیان انقلاب اسلامی هستند که شجاعت، شهامت و رشادت را در سایه تدبیر و هدایت های امام گونه امام شهیدان به کار گرفته و تا پای ‌جان و تحقق و استقرار حکومت اسلامی ایستادند.

وی با بیان اینکه، امروز ادامه و استمرار راه شهدا در تحقق اقتصاد مقاومتی است ادامه داد: اگر واقعا پایبند به خون شهدا و ارزش های اسلام و انقلاب هستیم باید به اقتصاد مقاومتی نیز پایبند باشیم.

وی با عنوان اینکه، باید در استمرار راه شهدا و جانبازان که برای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و تحقق اهداف الهی جان و جوارح خویش را نثار کرده اند قدردان آنان باشیم افزود: امروز برای ادامه مقاومت و ادامه راه جهادی باید رفتارها و گفتارهایی که در اقتصاد مقاومتی گذاشته شده را به عرصه عمل و اقدام ورود و ظهور دهیم.

وی تاکید کرد: فرزندان شهدا، به عنوان پرچم داران نهضت باید چهارچوب و مختصات اقتصاد مقاومتی را به خوبی شناخته و آن را در عرصه اقدام و عمل ظهور داده تا راه شهدا را در جامعه به خوبی ادامه داده شود.

انتهای پیام//0852
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۷۸۸


ارسال