سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم
 
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم خبر داد.
به گزارش گروه اقتصادی عصر هامون، آئین ‌افتتاح سالن ورزشی شهید شهسواری صبح امروز با حضور علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، مهرداد حمیدی معاون تربیت بدنی و جمعی دیگر از مسئولان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد. 
 
در این مراسم فانی ضمن تشکر از فعالیت های سازمان تربیت بدنی گفت: فعالیت‌ها در زمینه تربیت بدنی بسیار ضروری است؛ بخصوص برای افراد و کارکنانی که در شرایط سنی بالاتری قرار دارند. 
 
وی ادامه داد: اضافه وزن و برخی دیگر از بیماری‌ها در سنین بالاتر بیشتر ایجاد می‌شود و ورزش از ابتلا به چنین مشکلاتی جلوگیری می‌کند. 
 
وزیر آموزش و پرورش در این مراسم توسعه چنین فعالیت‌هایی را در سایر قسمت ها ضروری دانست و عنوان کرد: علاوه بر توسعه ورزشگاه در این قسمت برای سایر کارکنان و معلمان نیز باید چنین مراکزی ایجاد شود.
 
فانی بیان کرد: توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های ورزشی موجب شادابی همکاران می‌شود و به دنبال آن شادابی همکاران ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را در پی دارد و امیدوارم هرچه زودتر تمامی کارکنان آموزش و پرورش از این شرایط بهره‌مند شوند.
 
معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم پرداخت می شود
وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران همچنین از پرداخت معوقات فرهنگیان قبل از هفته معلم خبر داد و گفت : به زودی این معوقات پرداخت می شود.
 
وی درباره توزیع شیر دانش آموزی هم عنوان کرد: بین دانش آموزان توزیع ادامه دارد و هیچ گونه کاهش سهمیه ای در توزیع شیر نداریم.
توسعه فعالیت‌های ورزشی برای کارکنان آموزش و پرورش
حمیدی معاون تربیت بدنی با بیان اینکه فعالیت‌های هوازی برای افراد در این سالن در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: چنین فعالیت هایی موجب افزایش شادابی و نشاط در کارکنان می‌شود.
 
وی ادامه داد: این سالن ورزشی برای خواهران و برادران در نظر گرفته شده است؛ به گونه‌ای که سه روز در هفته برای خواهران اختصاص دارد و 2 روز در هفته برای آقایان در نظر گرفته شده است. همچنین پیش بینی های لازم برای مربی صورت گرفته تا فعالیت‌ها به طور صحیح انجام شود. 
 
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش اظهار کرد: امیدوارم این فعالیت‌ها زمینه‌ای برای افزایش شادابی، نشاط و بهره‌وری را برای تمامی کارکنان در پی داشته باشد. 
 
حمیدی با اشاره به اینکه در سراسر دنیا ورزش را عاملی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌دانند بیان کرد: با یک ساعت فعالیت ورزشی در روز می‌توان هزینه‌های درمان را به طور چشمگیری کاهش داد.
 
حمیدی گفت: با توجه به آنکه امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی نامیده شده است، توجه به ورزش و در نتیجه کاهش هزینه های درمان باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد و مسئولیت‌ها برای توجه به چنین اقداماتی بیش از پیش باشد.
 
وی در پایان از حمایت های وزیر آموزش و پرورش برای توسعه تربیت بدنی قدردانی کرد . 
 
 
 
 
انتهای پیام/7473
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۳۹۱۳


ارسال