دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
​فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
انهدام 2 باند بزرگ مواد مخدر در جنوب شرق کشورپس از هلاکت اشرار مطرح بین المللی درخاش
 
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 750 کیلوگرم مواد مخدر از انهدام 2 باند در سیستان و بلوچستان خبر دادو گفت: در درگیری نیروی انتظامی با اشرار مسلح طی روز های اخیر 5 شرور کشته و 3 نفر دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار انتظامی عصرهامون ، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات حادثه خاش اظهار داشت:  ساعت 8 روز حادثه در حالی که مامورین نیروی انتظامی در حال تامین امنیت بودند با یک گروه از اشرار مطرح بین المللی برخورد می کنند که در درگیری دلیرمردانه نیروی انتظامی 3 مامور نیروی انتظامی شهید و 3 شرور کشته و یک نفر متواری شد.
وی ادامه داد: در بررسی های اطلاعاتی که انجام شد شرور متواری شده در مرز پاکستان به هلاکت رسید و 3 نفر دیگر از این باند دستگیر شدند.
سردار رحیمی افزود: در ادامه تحقیقات و بر اثر اعترافات ضابطین و سایر اعضاء باند از محل دپو سلاح های این گروه 15 قبضه سلاح جنگی نیمه سنگین و سبک، نارنجک های جنگی، به همراه صد ها عدد فشنگ، تیر بار ، ارپی جی، کلت کمری، نارنجک دستی، کلاج کشف شد.
وی ادامه داد: در ادامه بررسی ها 2 باند بزرگ معروف مواد مخدر در شهرستان سرباز و نیکشهر منهدم و یک تن و 750 کیلوگرم مواد مخدر ، سه خودرو ، 2 قبضه سلاح و کلاچ کشف و یک شرور دیگر هم به هلاکت رسید.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه خطاب به اشرار و قاچاقچیان گفت: از این پس هر گونه اقدامی که به دنبال نا امن کردن استان باشد با تمام قدرت پیگیری و متلاشی می شود.
 وی با بیان اینکه تحقیقات در خصوص حادثه خاش همچنان با قدرت ادامه دارد، بیان کرد: چندین تیم در حال ریشه یابی و شناسایی باند های دیگر مواد مخدر هستند که به زودی افراد دیگری نیز دستگیر خواهند شد.
انتهای پیام/9031
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۱۰۱


ارسال