جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۹
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان:
گریز نافرجام قاچاقچیان از دست پلیس/ از کشف سلاح های جنگی تا هلاکت 4 شرور در جنوب شرق
 
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه قاچاقچیان از دام پلیس گریزی نخواهند داشت،گفت: در پی حادثه شهرستان خاش چهار تن از اشرار توسط ماموران نیروی انتظامی به هلاکت و سه تن دیگر نیز دستگیر شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سردار حسین رحیمی صبح امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در بیان جزئیات تازه‌ تری از حادثه خاش و ادامه عملیات انهدام باند عاملان شهادت ماموران ناجا اظهار داشت: از آنجایی که اخبار ضد و نقیضی در این خصوص مطرح شده است شرح ماجرا بدین نحو می باشد که شب حادثه حدود ساعت 20 در حالی که ماموران نیروی انتظامی مشغول عملیات تامین امنیت در شهرستان خاش بودند با یک گروه از اشرار مطرح بین المللی برخورد کرده که در پی درگیری دلیمردانه و دلاورانه ای که انجام می دهند چهار تن از اشرار کشته و سه نفر را نیز دستگیر می کنند.
وی با اشاره به اینکه در پی حادثه سه نفر از ماموران نیروی انتظامی شهید و یک تن دیگر جانباز می شود، گفت: در  بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته محل دپوی سلاح های گروه بر اثر اعترافات ضابطین و سایر اعضا باند شناسایی شد که پس از آن 15 قبضه سلاح جنگی نیمه سنگین و سبک، نارنجک های جنگی به همراه صد ها عدد فشنگ، تیر بار، ارپی جی، کلت کمری، نارنجک دستی، کلاش و غیره نیز کشف و ضبط گردید.
فرمانده نیروی انتظامی استان با تاکید بر اینکه قاچاقچیان از دام پلیس گریزی نخواهند داشت، افزود: دوران بزن و دربرو تمام شد؛  تمام قاچاقچیان، اشرار و افرادی که به دنبال نا امن کردن سیستان وبلوچستان هستند باید بدانند که هر جا بروند ما دنبال آنها خواهیم بود و همانگونه که تاکنون با آنها مقابله و مبارزه کرده ایم از این پس نیز این راه ادامه داده و کوتاه نخواهیم آمد.
 وی در ادامه با اشاره به همکاری خوب مردم با پلیس بیان داشت: اطلاعاتی که از سوی شهروندان در اختیار نیروی انتظامی، سپاه و اطلاعات قرار گرفت منجر به پیدا شدن جنازه های اشرار شد لذا پلیس و نیروی انتظامی خادم مردم است.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه انجام چنین اقداماتی از مردم سیستان وبلوچستان بر نمی آید، افزود: باید صف اشرار را از مردم استان جدا و آنها را نابود کرد چرا که مردم این استان همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته از اینرو تمام تلاش ها و اقداماتی که نیروهای نظامی و انتظامی در این خطه از کشور انجام می دهند در راستای ایجاد نظم و امنیت برای مردم این استان است.
فرمانده نیروی انتظامی استان ادامه داد: خودروی سرقتی 405 نیز که سه روز قبل از انجام عملیات در روستای اسماعیل آباد خاش توسط این گروه سرقت شده بود شناسایی و کشف شد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۱۴۳
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال