يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
عکس: معلم خاص
 
طالب علی پورشریعه آموزگار 35 ساله مدرسه استثنایی چند معلولیتی امام جواد ساری است. او دوران کودکی را در شهر کیاسر، از توابع بخش چهاردانگه ساری و در خانواده ای فرهنگی سپری کرد
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خبرگزاری مهر: طالب علی پورشریعه آموزگار 35 ساله مدرسه استثنایی چند معلولیتی امام جواد ساری است. او دوران کودکی را در شهر کیاسر، از توابع بخش چهاردانگه ساری و در خانواده ای فرهنگی سپری کرد.

در یکی از روزهای پیش از یک سالگی، او دچار تب و تشنج سخت می شود و دور بودن محل زندگی خانواده پورشریعه از مراکز درمانی سبب می شود تا فرزند آنها از درمان به موقع محروم بماند. در اثر این اتفاق، نخستین روزهای کودکی او با معلولیت جسمی حرکتی همراه شد و همین مساله، انگیزه حضور پررنگ او در عرصه آموزش و پرورش استثنایی در آینده را فراهم کرد.

طالب علی تا 6 سالگی قادر به راه رفتن نبود اما با سختکوشی و به کمک پدر و مادر و توانبخشی توانست با پاهای خود در کلاس اول ابتدایی گام بگذارد.

او از سال 1387 به آموزش در مدارس استثنایی پرداخت و در سال 89، با پذیرش در آزمون استخدامی اموزش و پرورش در لیست 10 نفر برتر آزمون استان جای گرفت.

طالب علی سال ها بعد به عنوان مددکار اجتماعی و مدیرکلینیک مددکاری اجتماعی باران فعالیت خود را ادامه می دهد چراکه اعتقاد دارد به راحتی می تواند با افراد دارای مشکلات ویژه ارتباط خوبی برقرار کند.

مسئول طرح ساماندهی کودکان خیابانی در کلینیک مددکاری اجتماعی باران، مددکاری بخش های گوناگون آسیب پذیر از قبیل : کودکان کار- زنان سرپرست خانوار و ... ، مشاور مدیرکل بهزیستی مازندران در کنار همسر و پدر بودن، روزهای زندگی طالب علی پور شریعه را رقم می زنند.
 
عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص

عکس: معلم خاص


انتهای پیام/7473
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۱۶۲


ارسال