جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰
تجلیل از مقام شامخ معلم در مدارس شهرستان میرجاوه
 
مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم در مدارس شهرستان میرجاوه برگزار شد.
به گزارش سرویس فرهنگی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم،  دانش اموزان مدارس شهید اکبری و حافظ شیرازی شهرستان میرجاوه از  تلاش‌‌های صادقانه آفرینندگان زیباترین جلوه‌های مهربانی و ایثار به عنوان پیشتازان علم و اندیشه تجلیل کردند.
در این مراسم که با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه برگزار شد،از زحمات بی‌شائبه معلمان با اهداء گل و لوح تقدیر تشکر و قدردانی به عمل آمد.
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه در جمع معلمان و دانش اموزان مدرسه راهنمایی شهید اکبری، اظهار داشت:  کسی که عالم و دانشمندی را گرامی بدارد خدا و رسولش را گرامی داشته است، که به نظر وجود مقدس پیامبر هیچ شغلی دیگری همچون معلمی را این گونه مورد ستایش قرار نداده است و این بزرگی و عظمت علم و دانش و استاد و معلم را می‌رساند.
غلامحسین جهانتیغ  با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و تبیین مقام والای استاد و معلم، افزود: اگر امروز سیستم آموزشی کشور شاهد خلق شدن نخبگان آموزشی می‌شود مدیون معلمان با اخلاق و با وجدانی است که صادقانه پا روی خواسته‌های مالی می‌گذارند و وقت خود را برای پرورش و تعلیم این مرز وبوم می‌گذارند.
وی خاطر نشان کرد: شهید مطهری به معنای واقعی کلمه معلم بود و به شرایط زمان خود آگاهی کامل داشت این شهید بزرگوار همچون طبیبی بود که درد جامعه خود را شناخته بود و درمان آن را یک وظیفه و تکلیه شرعی می‌دانست و در هر عرصه‌ای که احساس می‌کرد حضور و تلاش در آن ضروری است وارد میدان عمل می‌شد.
 

 

 

 

 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۲۱۴


ارسال