چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهرستان خاش گفت: تبعیت از ولی فقیه مهمترین پیام هفته عقیدتی سیاسی است و هدف نامگذاری ایام شهادت علامه مطهری به عنوان هفته معلم و عقیدتی سیاسی این است که برنامه‌های سپاه و بسیج در همه اقشار مبتنی بر ترویج مبانی عقیدتی اسلام است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از تفتان ما،حجت الاسلام محمدحسین میری در دیدار با مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاش و نیز جمعی از کارکنان ناحیه بسیج سپاه شهرستان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی و همچنین جمعی از معلمان به مناسبت هفته معلم، اظهار کرد: هفته عقیدتی سیاسی بهترین فرصت برای بصیرت افزایی آحاد جامعه و  خلق حماسه سیاسی و اقتصادی می باشد.
وی افزود: مهم‌ترین هدف نامگذاری ایام شهادت علامه مطهری به عنوان هفته معلم و عقیدتی سیاسی این است که برنامه‌های سپاه و بسیج در همه اقشار مبتنی بر ترویج مبانی عقیدتی اسلام است.
حجت الاسلام میری تصریح کرد: معلم با کار عقیدتی می تواند یک جامعه را عوض کند این بسیار اهمیت دارد که یک معلم عقیده ها را چگونه پرورش می دهد، معلم این است که انسان سازی و عقیده سازی می کند.
 

 
وی در ادامه از حضور آگاهانه معلمان عزیز در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی قدردانی کرد.
*‌شهید مطهری در راه پاسداری از جهت گیری های صحیح انقلابی به شهادت رسید
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاش نیز در ادامه گفت: ‌شهید مطهری در راه صیانت از اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از جهت گیری های صحیح انقلابی به شهادت رسید و آثار و نوشته های شهید مطهری بدون استثناء مورد تأیید حضرت امام (ره) قرار گرفت.
 

 
حجت الاسلام مهدی جان آبادی افزود: سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان روز عقیدتی سیاسی در سپاه نامگذاری شد تا خط اعتقادی و سیاسی سپاه برجسته گردد و افکار و اندیشه های استاد مطهری همواره به عنوان یک شاخص موردنظر و توجه مسئولان و دست اندرکاران مسایل اعتقادی و سیاسی باشد.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۳۰۹
مرجع : تفتان ما


ارسال