يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: دستاوردهای ارزنده سپاه در عرصه سازندگی انکارناپذیر است و سپاه تنها نهاد پیشگام و موفق در فرهنگ سازی و اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور است.
 به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: هنگامی بنیانگذار کبیر انقلاب فرمان تشکیل بسیج سازندگی را صادر کردند، بسیجیان آن زمان مشارکت خود را در عرصه های مختلف نشان دادند و امروز فعالیت های سازندگی کارهای بزرگی را درسطح کشور به انجام می رساند.
وی با اشاره به نقش سپاه در 8 سال جنگ تحمیلی، افزود: نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس بی‌بدیل و تلاش‌های این نهاد ارزشمند موجب حفظ اقتدار نظام در جنگ تحمیلی شد.
وی خاطر نشان کرد: گروههای جهادی همواره در کمک به محرومین پیشقدم بوده اند و بسیج سازندگی توانسته  کارهای بزرگی را در عرصه عمران و آبادانی کشور انجام دهد و امروزه به همت بسیج سازندگی در بسیاری از مناطق محروم کشور شاهد اجرای طرحهای عمران و آبادانی هستیم که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا می شود که نشان از اقتدار و عظمت بسیج در کشور می باشد.
مولوی ریگیان پور با اشاره اقدامات سپاه در عرصه محرومیت زدایی، تاکید کرد: سپاه پاسداران نیرویی توانمند و موثر در رفع محرومیت ها و زدودن فقر از چهره جامعه می باشد، تمامی اقدامات سپاه با اخلاص و برای رضای خداوند است و اخلاص رمز موفقیت سپاه در انجام امور کشور است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با بیان اینکه فرمان اقتصادمقاومتی رهبر باید در قانون اساسی کشور گنجانده شود، اذعان داشت: دستاوردهای ارزنده سپاه در عرصه سازندگی  انکارناپذیر است و سپاه تنها نهاد پیشگام و موفق در فرهنگ سازی و اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور است.
وی تصریح کرد: اقدامات سپاه در سال‌های اخیر در زمینه سازندگی، عمران و آبادانی کشور به‌ویژه در مناطق محروم زمینه توسعه کشور را فراهم کرده است و  تاثیر اقدامات سپاه به وضوح در کشور دیده و لمس می شود،  سپاه فرمان اقتصاد مقاومتی رهبر انقلاب را اجرایی می کند و تمام ملت و ارگان های دولتی باید سپاه را الگو قرار دهند تا بتوانند برای اجرای اقتصاد مقاومتی گام های مثبتی بردارند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۴۴۷


ارسال